Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zara ili slično

> lokibg: > Da, tema je bila veliki transfer blama. Clanica koja stoji iza ova dva profila obracala se devojkama sa ogromnom dozom prostakluka i drskosti bez pokrica. > Ali necemo o njoj vise, ne zasluzuje ni tren necijeg vremena a i tema je o drugim stvarima Slazem se :D da se vratimo na utiske :D na samom pocetku, uskracena za dva, a kupci zadovoljni :( shmrc....
2018 04 27
> lokibg: > > Debela_devojka: > > > lokibg: > > > Off topic skroz, ali ne mogu da ne primetim da clanica skrivenileptir replicira samoj sebi. :o ,:) > > > Tj, slaze se sa misljenjem sopstvenog duplog profila.....otkacenacrnka3. Cccc..... ,:) > > Ma, cekaj, jel si ozbiljna?? :D > Nikada ozbiljnija nisam bila! Ali sreca pa se slaze sa svojim misljenjem-zamisli tragediju da se Mister Hajdu svidja Benetton a dr Dzekil zeljno ceka snizenja u Zari! Ahahaahhaahah..... Ahahahahaha ,,ovu sa Dzekilom i Hajdom ti kradem!!!
2018 04 27
Nego ,jedna clanica otvori slicnu temu, ja sam je poslala ovde...pita"Kakva je to Zara firma...vidim da su haljine bas preskupe ovde na mk" ,:)
2018 04 27
A usput da pitam,ispascu mnogo gliupa verovatno ,ali moram....Kakve su to firme Berska i Stradivarius...prvi put sam za njih cula ovde na mk,a vidim da su isto dosta popularne ovde,odnosno..naglasene?
2018 04 27
> jelena2606: > A usput da pitam,ispascu mnogo gliupa verovatno ,ali moram....Kakve su to firme Berska i Stradivarius...prvi put sam za njih cula ovde na mk,a vidim da su isto dosta popularne ovde,odnosno..naglasene? Sto glupa? Stradivarius i Bershka su brendovi koji pripadaju istoj firmi kao i Zara i Mango. Dakle, sve je to tzv.Inditex grupa a Zara, Mango, Pull and Bear, Stradivarius, Massimo Dutti i Bershka su njihove firme koje se razlikuju samo po tome za koju klasu i starosnu grupu izradjuju modele. Recimo Bershka je vise za 18-25 godina, Zara za 25-45 a Massimo Dutti je skuplji od njih, kvalitetniji i modeli su malo klasicniji, poslovniji da tako kazem....dakle za svakoga ponesto! ;)
2018 04 27
Aha nisam to znala...Stvarno nisam dosada uopste cula..A gde su im radnje?Stradivarrius i Bershka? Oprosti ovoj neukoj zeni ,:) ....
2018 04 27
> jelena2606: > Aha nisam to znala...Stvarno nisam dosada uopste cula..A gde su im radnje?Stradivarrius i Bershka? Oprosti ovoj neukoj zeni ,:) .... A za Sekspira si cula a za Stradivarius i Bershku nisi? Cccc....pa da se to vise nije ponovilo! Hahahahahahaha.... Salim se naravno, a imas ih u skoro svim trznim centrima. Imaju i oni lepe modele povremeno....
2018 04 27
> lokibg: > > jelena2606: > > Aha nisam to znala...Stvarno nisam dosada uopste cula..A gde su im radnje?Stradivarrius i Bershka? Oprosti ovoj neukoj zeni ,:) .... > A za Sekspira si cula a za Stradivarius i Bershku nisi? Cccc....pa da se to vise nije ponovilo! Hahahahahahaha.... > Salim se naravno, a imas ih u skoro svim trznim centrima. Imaju i oni lepe modele povremeno.... Stidecu se sledecih bar mesec dana :') :') :') A i duze, nego cu to vesto da krijem..Kakav Sekspir ,Dostojevski i ostali luzeri...vazno da znam ko su Soraja i Stanija :') :') :') :')
2018 04 27
> jelena2606: > > lokibg: > > > jelena2606: > > > Aha nisam to znala...Stvarno nisam dosada uopste cula..A gde su im radnje?Stradivarrius i Bershka? Oprosti ovoj neukoj zeni ,:) .... > > A za Sekspira si cula a za Stradivarius i Bershku nisi? Cccc....pa da se to vise nije ponovilo! Hahahahahahaha.... > > Salim se naravno, a imas ih u skoro svim trznim centrima. Imaju i oni lepe modele povremeno.... > Stidecu se sledecih bar mesec dana :') :') :') A i duze, nego cu to vesto da krijem..Kakav Sekspir ,Dostojevski i ostali luzeri...vazno da znam ko su Soraja i Stanija :') :') :') :') Nego sta! I kompletan opus doticnih-pa da vidimo kolikim kapacitetom raspolazes! Cik zapamti sva imena koja su im "prosla kroz ruke".... :') :') :') :')
2018 04 27
> jelena2606: > A usput da pitam,ispascu mnogo gliupa verovatno ,ali moram....Kakve su to firme Berska i Stradivarius...prvi put sam za njih cula ovde na mk,a vidim da su isto dosta popularne ovde,odnosno..naglasene? Neverovatno je da sam u Stradivariusu kupila košulju, koja je bukvalno karton! Svi dezodoransi na svetu ne mogu da spreče znojenje u njoj i torbicu, koja je bila ( dok je moj pas nije izgrizao XD ), vrhunska i vrlo izdržljiva. Modne dodatke preporučujem, garderovu nikako
2018 04 28
> Debela_devojka: > > jelena2606: > > A usput da pitam,ispascu mnogo gliupa verovatno ,ali moram....Kakve su to firme Berska i Stradivarius...prvi put sam za njih cula ovde na mk,a vidim da su isto dosta popularne ovde,odnosno..naglasene? > Neverovatno je da sam u Stradivariusu kupila košulju, koja je bukvalno karton! Svi dezodoransi na svetu ne mogu da spreče znojenje u njoj i torbicu, koja je bila ( dok je moj pas nije izgrizao XD ), vrhunska i vrlo izdržljiva. Modne dodatke preporučujem, garderovu nikako A moja iskustva sa njima su upravo obrnuta-garderoba koju imam je kvalitetna a torbica se raspala kao da sam je kupila kod Kineza! Ali mislim da je to zbog toga sto svi moguci brendovi imaju onu bolju i onu skart robu pa "proturaju" sve zajedno
2018 04 28
1 2 3 4 5