Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

E,nisam znala,ja tamo vodim decu na krav magu na slodes,i kad prodjem,a ono miriiiise :") Nema sanse da izbegnem neko mesiste u povratku....
2018 05 06
Morala sam da odremam,sad dovela klinca na Tas i srcem kafu sa aparata,ne bih li se razbudila :|
2018 05 06
> *STARS*: > Morala sam da odremam,sad dovela klinca na Tas i srcem kafu sa aparata,ne bih li se razbudila :| U komšiluku si mi sad :) Ja sam kod Skupštine :) Idite jedan vikend obavzno tamo, zaista imaju super klopu, još za te pare... :)
2018 05 06
> Keikoo: > > *STARS*: > > Morala sam da odremam,sad dovela klinca na Tas i srcem kafu sa aparata,ne bih li se razbudila :| > U komšiluku si mi sad :) Ja sam kod Skupštine :) > Idite jedan vikend obavzno tamo, zaista imaju super klopu, još za te pare... :) Eto! Tu sam svaki vikend,a poned,sreda,petak slodes. Pa sad nadji vreme da kacis oglase :| Idem sad da opajem Bulevar,irish coffe me digao malo. Javljam sta ima novo! A moram i ovih 1500 cal od rucka da sagorim :)
2018 05 06
> *STARS*: > > Keikoo: > > > *STARS*: > > > Morala sam da odremam,sad dovela klinca na Tas i srcem kafu sa aparata,ne bih li se razbudila :| > > U komšiluku si mi sad :) Ja sam kod Skupštine :) > > Idite jedan vikend obavzno tamo, zaista imaju super klopu, još za te pare... :) > Eto! Tu sam svaki vikend,a poned,sreda,petak slodes. Pa sad nadji vreme da kacis oglase :| > Idem sad da opajem Bulevar,irish coffe me digao malo. Javljam sta ima novo! A moram i ovih 1500 cal od rucka da sagorim :) Joj, mi svaki drugi dan kolica i ceo Bulevar, od Cvetka do Skupštine i nazad, u nadi da će se malo stanjiti noge :D
2018 05 06
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > > Keikoo: > > > > *STARS*: > > > > Morala sam da odremam,sad dovela klinca na Tas i srcem kafu sa aparata,ne bih li se razbudila :| > > > U komšiluku si mi sad :) Ja sam kod Skupštine :) > > > Idite jedan vikend obavzno tamo, zaista imaju super klopu, još za te pare... :) > > Eto! Tu sam svaki vikend,a poned,sreda,petak slodes. Pa sad nadji vreme da kacis oglase :| > > Idem sad da opajem Bulevar,irish coffe me digao malo. Javljam sta ima novo! A moram i ovih 1500 cal od rucka da sagorim :) > Joj, mi svaki drugi dan kolica i ceo Bulevar, od Cvetka do Skupštine i nazad, u nadi da će se malo stanjiti noge :D Da,da kako da ne,dok ne odmaknes tanjir. Probaj da uz tu setnju ili vezbe pijes caj od kukuruzne svile pre spavanja,izbacuje lako salo i celulit,provereno :")
2018 05 06
> *STARS*: > > Debela_devojka: > > > *STARS*: > > > > Keikoo: > > > > > *STARS*: > > > > > Morala sam da odremam,sad dovela klinca na Tas i srcem kafu sa aparata,ne bih li se razbudila :| > > > > U komšiluku si mi sad :) Ja sam kod Skupštine :) > > > > Idite jedan vikend obavzno tamo, zaista imaju super klopu, još za te pare... :) > > > Eto! Tu sam svaki vikend,a poned,sreda,petak slodes. Pa sad nadji vreme da kacis oglase :| > > > Idem sad da opajem Bulevar,irish coffe me digao malo. Javljam sta ima novo! A moram i ovih 1500 cal od rucka da sagorim :) > > Joj, mi svaki drugi dan kolica i ceo Bulevar, od Cvetka do Skupštine i nazad, u nadi da će se malo stanjiti noge :D > Da,da kako da ne,dok ne odmaknes tanjir. Probaj da uz tu setnju ili vezbe pijes caj od kukuruzne svile pre spavanja,izbacuje lako salo i celulit,provereno :") Pa, brate moj i kasiku sam probusila :D tj, posto muz inace kuva, kad je on tu, ja se ugojim po par kg, a posto radi preko, kad ode, ja smrsam :D on sprema pravu restoransku hranu, a ja skuvam nesto polujestivo, oa skinem koji kg :D moram da probam taj čaj
2018 05 06
Blago tebi kad ti muz kuva...
2018 05 06
> *STARS*: > Blago tebi kad ti muz kuva... Pa, kad n' umem kao on, šta ću :D dobro jutrooo, ima li budnih ili samo moj monstrum budi mene u 6?
2018 05 08
Ja :(
2018 05 08
Ustala sam u 4:30, prelistala sta se nocas desavalo na forumu ,posto sam morala da spavam ,je ustajem rano,dezurna od 6. Popila kafu i u 5:15 krenula " orna " na posao :")
2018 05 08
> *STARS*: > Ustala sam u 4:30, prelistala sta se nocas desavalo na forumu ,posto sam morala da spavam ,je ustajem rano,dezurna od 6. Popila kafu i u 5:15 krenula " orna " na posao :") Joj, meni tako fali posao, a sad kad se preselim, dok pojurimo vrtic, sredimo papire i slično, ništa pre sledeće godine :( ja sam radoholik, ubi meu pojam ova uloga domaćice. Ne snalazim se XD
2018 05 08
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > Ustala sam u 4:30, prelistala sta se nocas desavalo na forumu ,posto sam morala da spavam ,je ustajem rano,dezurna od 6. Popila kafu i u 5:15 krenula " orna " na posao :") > Joj, meni tako fali posao, a sad kad se preselim, dok pojurimo vrtic, sredimo papire i slično, ništa pre sledeće godine :( ja sam radoholik, ubi meu pojam ova uloga domaćice. Ne snalazim se XD Na koju opstinu se selis?
2018 05 08
Zadarska županija , preko leta, Zagreb od oktobra :D sve ispočetka, od nule, takoreći :D
2018 05 08
Eh,ja da ti nadjem vezu... A ti za Hrvatcku. Kako ces tamo raditi Krpice?
2018 05 08
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 72