Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

♥️SREĆNA TEMA♥️

Imate li nešto lepo da napišete o sajtu i članicama, osim pritužbi? :) Podelimo jedni sa drugima malo i nekih srećnih vesti i iskustava... ;) :)
2018 09 05
Malo da iskoracim iz teme i nasmejem sve vas: Danas se u odeljenju sestog razreda obnavljalo gradivo petog. Na redu je komparacija prideva, svi daju primere, pljuste odgovori...Tek ce jedan saljivdzija: "Nastavnice, da li znate kako zvuci komparacija prideva GOLF? Golf 1, Golf 2, Golf 3..." :) :) :)
2018 09 05
> MinaMasa: > Malo da iskoracim iz teme i nasmejem sve vas: > Danas se u odeljenju sestog razreda obnavljalo gradivo petog. Na redu je komparacija prideva, svi daju primere, pljuste odgovori...Tek ce jedan saljivdzija: "Nastavnice, da li znate kako zvuci komparacija prideva GOLF? Golf 1, Golf 2, Golf 3..." :) :) :) :D :D
2018 09 05
Da li je moguće da ovde nema srećnih i zadovoljnih..hmmm... :o
2018 09 05
Hajde da ti povucem nogu. Juce mi je stigao jedan super ranac, bas sam zadovoljna kupovinom, ispao je bolji nego sto sam se nadala :D.
2018 09 06
Ja sam zadovoljna zbog svih lepih saradnji koje sam ostvarila do sada na ovom sajtu ✌🏻🙂
2018 09 06
Evo da se pohvalim, ja sam ovde kupila nove sandale, saavrsene su mi 😍😍
2018 09 06
E tacno tako. Nekako uvek nam je najlakse da se žalimo i pricamo o ruznim stvarima, umesto da se fokusiramo na neke lepe stvari, a uvek mozemo pronaci nesto lepo gde god. Ja zelim da kazem da ipak i dalje ima divnih clanica koje su super za saradnju i imam nadu da ce sajt ponovo zaziveti ❤️ - Volela bih da cesce imamo ovakve teme, da se malo upoznajemo, delimo iskustva itd ☺️ Svi smo razliciti i mislim da je bas super da vidimo razlicita misljenja na odredjenu temu
2018 09 06
Kao što napisah danas u "oproštajnoj temi" članice MeriliaGrej: *JOŠ* *UVEK* *VERUJEM* *U* *DOBRE* *LJUDE* ! ♥️♥️♥️
2018 09 06
Daaaaaa i jaa.🌟> LadyBlye: > Kao što napisah danas u "oproštajnoj temi" članice MeriliaGrej: *JOŠ* *UVEK* *VERUJEM* *U* *DOBRE* *LJUDE* ! ♥️♥️♥️
2018 09 06
Uz lepe i opuštene saradnje, upoznala sam ovde gomilu divnih članica- što lično, što ovako preko poruka i ovde po temama u forumu. Čast i veliko zadovoljstvo mi je što sam do sada nailazila više na ove sve sasvim ok osobe, a manje na one koje nisu ok ali takve su brzo i zaboravljene. ;) :)
2018 09 06
Ja nisam imala nego jednu neprijatnu situaciju za sve vreme, meni je ovo divan sajt <3
2018 09 06
Ja volim ovaj sajt, bez obzira na neka losa desavanja, super mi je <3 Pregledni profili, barem oni koji imaju slicice ;) + forum....dobitna kombinacija Nema potrebe ciljano da hvalim, sve saradnje izuzev jedne su mi bile vise nego odlicne :")
2018 09 06
I ja volim ovaj sajt, bez obzira na rasulo koje vlada i dalje se nadam da ce sajt opstati...💞
2018 09 06
Kao tipična žena-kupoholičarka, kupila sam gomilu stvarčica: rieker duboke cipele (pri tom 50% popust na njihove sandale), dva para pantalona, torbu, trenerke , dve divne zarine majice dugih rukava i .... još po nešto ali ne mogu da se setim.... Zar to nije dovoljan razlog za bra malo sreće ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) Račun je doduše malo u minusu ali bože moj...zaradiće se.... A i srećna i nesrećna sam jer imam majstore u kući - PONOVO!!!! Nešto lepo sredjujemo ali se borim sa majstorima i njihovim "idejama"..... :/
2018 09 06
1 2