Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li ima smisla?

Da li ima smisla uopste kaciti stvari po 50 i 100 dinara? Po ranijim temama se pricalo da se ljudima ne isplati jer ispadne veca postarina od stvari, pa zato pitam, volela bih da cujem da li da se cimam da postavim sve predmete ili ne, ja sam vec sve slikala i objavila na instagramu, ali trenutno mislim da mi ovde ide bolje
2021 03 04
Moje lično mišljenje je ne. Ja se nikada ne bih cimala, da prodajem stvari po toj cifri. Za 100 dinara kupujem sebi obavezu, od slikanja, preko postavljanja predmeta, do cimanja oko slanja. Takve cene bih stavljala isključivo za pakete od više komada, gde bi komad bio po toj cifri.Kao kupac bih takođe uzela u obzir kupovinu, isključivo ako pronađem više predmeta na vašem profilu, u suprotnom se apsolutno ne isplati, poštarina bi bila veća od predmeta. Moje mišljenje.
2021 03 04
Možda da probaš prvo da postaviš na forumu u Rasprodajama. Jedna fotografija predmeta, veličina, materijal, stanje i cena. Pa ako ima zainteresovanih članica pošalješ i preostale fotografije, dimenzije.. I šta već misliš da bi trebalo. :D Sećam se da sam daavno (*beše poštarina 150din, 80din. za preporučeno*) ponudila jednoj članici sniženje za predmet koji joj se dopao i snizila ga tako na 100 i nešto dinara. Ona mi je odgovorila da ako imam nekog da joj donese, čini mi se u Bg, da će onda kupiti, ovako neće davati za poštarinu.. Ne znam.. Svi imamo neku svoju računicu. Ako ti nudiš predmet koji je 50 ili 100 dinara, a predmet je u super stanju, sa poštarinom će izaći 250 dinara ili 300 dinara. Neko drugi isti takav predmet nudi za 250 dinara, dodaj na to poštarinu.. Ispada mnogo više, a u nekim slučajevima ima i u prodavnici po toj ceni.. Naravno, tu je problem da neko misli da ako je toliko niska cena onda mora da je loše stanje.. To je već neka druga tema...
2021 03 04
Vrlo rado kupujem po tim cenama.Medjutim u ulozi prodavca katastrofa.Prvo cimanje oko postavljanja opisa fotografisanja i mozda sam prodala svega par krpica po tim cenama.Takodje sam razmisljala kada sam dosla na ovaj sajt da ce neko da kupi po vise stvari po 50 ili 100 din.To se desilo mozda dva puta...Zavisi od vas iskljucivo.
2021 03 04
Moje iskustvo je da takve stvare bar kod mene naruce kad recimo naruce par stvarcica i uz to i te stvarcice od 50-100 dinara jer generalno i ja kad kupujem nesto gledam zbog postarine da uzmem bar 2-3 stvari naravno ako mi se dopadne jos nesto uz to, ako mi se nesto bas svidja ne gledam to postarina mi je skuplja od stvari iz razloga sto sam kupovala bukvalno nove stvari za 100-200 dinara tako da mi cena postarine nije bitna evo bukvalno nova kupila je za 200 dinara ovde tako da mi nije bilo zao postarine svakako :D ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d07e70ec8b0c33154fc8439768ab9f8c.jpg)
2021 03 04
Druga stvar koju mozes da uradis je da skupis sve te stvarcice i prodas ih u paketu na limundu recimo
2021 03 04
> bloodytears: > evo bukvalno nova kupila je za 200 dinara ovde tako da mi nije bilo zao postarine svakako :D > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d07e70ec8b0c33154fc8439768ab9f8c.jpg) Jaooooooooo, zavidim ti predobra je 😍😍😍 taman bi bila super u mojoj CN kolekciji
2021 03 04
> Jaooooooooo, zavidim ti predobra je 😍😍😍 taman bi bila super u mojoj CN kolekciji Ima je na Kupindu ali je clanica tamo prodaje za 2400 ja sam prvo tu pratila pa prosto nisam verovala kad je ovde kupila za 200 :) Tako da nikad ne razmisljam o jeftinoci stvari ako mi se nesto svidja inace ode ba bye :D
2021 03 04
Da da, pricale smo vec o tome na nekim temama. Mi sto smo u alternativnom stilu ne pitamo za cenu kad nadjemo nesto sto dugo trazimo i sto nam odgovara :")
2021 03 04
Ja ovde nisam prodala ništa po toj ceni, pa sam obrisala sve oglase😊
2021 03 04
Kao kupac cu rado da kupim i vise stvarcica ako su po tako niskoj ceni jer naravno da se isplati..a i kao prodavac stavljam tako niske cene jer mi nije cilj da zaradim nego da prosledim dalje visak..ako vidim da se nista ne desava rado poklonim sve..nekome ce znaciti a meni samo dzabe stoji (: Samo sto sam slabo nailazila ovde na profile gde je sve 50,100din..tacnije, naisla sam na samo jedan skoro i odmah sam kupila preko 5 stvarcica (:
2021 03 04
Pošaljite mi taj prof u inbox, ako vam nije teško, da bacim pogled.
2021 03 04
Zdravo.Nova sam članica i svakog dana naučim ponešto novo o svemu ovome. Nije lako,.ali ide polako 😀😀😀. Čitam da spominjete pakete napravljene od jeftinijih predmeta. Da li je dozvoljeno ovde da se spaja više predmeta u jednu objavu i formira jedinstvena cena za njih? Hvala ❤❤❤❤
2021 03 05
> Iz_mog_ormara: > Zdravo.Nova sam članica i svakog dana naučim ponešto novo o svemu ovome. Nije lako,.ali ide polako 😀😀😀. Čitam da spominjete pakete napravljene od jeftinijih predmeta. Da li je dozvoljeno ovde da se spaja više predmeta u jednu objavu i formira jedinstvena cena za njih? > Hvala ❤❤❤❤ Paket na profil ne može ali objavite kod rasprodaje pa možete čak i sliku ubaciti ili da Vam se javi ako je neko zainteresovan i poslaćete slike direktno u inbox.
2021 03 05
Kada kazete rasprodaje, mislite rasprodaje ovde na forumu tema sto ima? 🙂 Proucicu, hvala ❤❤❤
2021 03 05
1 2