Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Vratite stari sajt, ovaj je potpuno bezveze

Vratite stari sajt, nije ni pregledan ni prijatan. Teško je i glupo za snalaženje, odbijate posetioce. Evo npr, kako pogledati Nove postavljene predmete, a ne samo ovih 10 sto se vidi na početku, i moraš da rifrešuješ stranicu da bi stalno izlazili novi predmeti. BEZVEZE, VRATITE NAM STARE KRPICE, NE ZNAM NI ZAŠTO STE GA MENJALI...
pre 21 dana, 06:43
Imate gore desno tri crte, otvorite taj padajući meni i tu dole ima Kupi-Prodaj opcija, pa tu idete na Kupi i otvaraju se najnoviji predmeti.
pre 21 dana, 07:18
Ja ne mogu da postavim slike,da li neko ima taj problem?
pre 21 dana, 07:25
Vratite stari sajt. Nepregledno je i jednodimenzionalno....Vrlo tesko za bezu navigaciju i preglednost....Nije dobro.
pre 21 dana, 08:02
Ovo je katastrofa, utisci negde ovaj broj negde onaj, piše odgovor iako nisam ženi odgovorila na ocenu. Užas ne mogu da se snađem. Vratite stari ili bar sredite ovaj kako treba. 🙄😵‍💫
pre 21 dana, 08:02
Novi sajt je stvarno uzasan :')
pre 21 dana, 08:11
> ivanagajić000: > Ovo je katastrofa, utisci negde ovaj broj negde onaj, piše odgovor iako nisam ženi odgovorila na ocenu. Užas ne mogu da se snađem. Vratite stari ili bar sredite ovaj kako treba. 🙄😵‍💫 I meni se učinilo da nisam odgovorila na ocenu, a vidim odgovor. 😅 Mislila sam da sam jedina poludela ovde..
pre 21 dana, 08:15
> zvoncica24: > Vratite stari sajt, nije ni pregledan ni prijatan. Teško je i glupo za snalaženje, odbijate posetioce. > Evo npr, kako pogledati Nove postavljene predmete, a ne samo ovih 10 sto se vidi na početku, i moraš da rifrešuješ stranicu da bi stalno izlazili novi predmeti. BEZVEZE, VRATITE NAM STARE KRPICE, NE ZNAM NI ZAŠTO STE GA MENJALI... Daa, odustala sam od kupovine zbog toga.. Obično u prvim stanara vidim generalno šta se postavlja i svi tako kupujemo. Druga stvar, da biste videli da vam je stigla poruka - morate ići na tri crtice, nije vam vidljivo odmah. To će zbuniti puno članica i neće odgovarati na poruke..
pre 21 dana, 08:16
Čudi me da niko još nije primetio da se utisci ne učitavaju kako treba, loading u nedogled, a u polju "O drugima" ne piše kome ste ostavili utisak😅
pre 21 dana, 08:39
čekajte, ja sad ne vidim, na svom profilu, koga sam ocenila, stoji samo tekst ocene? wtf? :|
pre 21 dana, 08:39
> Her_Fashion: > Čudi me da niko još nije primetio da se utisci ne učitavaju kako treba, loading u nedogled, a u polju "O drugima" ne piše kome ste ostavili utisak😅 4 sekunde si bila brža, isto sam pitala. to da se popravi što pre.
pre 21 dana, 08:40
Ja sam juče videla, kad sam htela da nadjem jednu članicu, pa sam morala po porukama da tražim. Nije htelo ni ove druge utiske da prikaže, samo stoje one 3 crtice kao loading screen.
pre 21 dana, 08:42
podrzavam. Stari sajt!
pre 21 dana, 08:48
> MissDiva: > > ivanagajić000: > > Ovo je katastrofa, utisci negde ovaj broj negde onaj, piše odgovor iako nisam ženi odgovorila na ocenu. Užas ne mogu da se snađem. Vratite stari ili bar sredite ovaj kako treba. 🙄😵‍💫 > I meni se učinilo da nisam odgovorila na ocenu, a vidim odgovor. 😅 Mislila sam da sam jedina poludela ovde.. Ma užas! Nemam želju ni da uđem na sajt. A pogotovo da kupim nešto🙄😂😂
pre 21 dana, 08:50
Ovo je potpuno besmisleno.Kada hocu da se odjavim ,odmah me usmeri na reklame.
pre 21 dana, 08:51
1 2 3 4 5 ... 8