Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li znate.....?

To sam načula za neke članove koji su aktivni i ovde i na Limundu... retko sam na Limundu pa ni ne obratim pažnju. Pošto sam uglavnom parfemoljubac, onda uglavnom znam i čujem za likove koji valjaju fake parfeme. I stvarno se ponekad pitam - kuda to ide ovaj svet? Zar je tih 500, 600, 1000 ... dinara vredno nečijeg obraza? Al, što bi rekli, ima nas raznih...
2014 12 06
Limundo ne dira ni sitne igrače često, mrzi ih... Znam da neke članice sa ovog sajta koje imaju naloge na Limundu lupaju i tamo same sebi utiske sa lažnih profila i to vrlo providno, ama smešno je koliko je providno (dala bih najsmešniji primer, ali ne bih da mi se dotični degenerik nakači [:smejatise] )... To uglavnom rade kad oglase smeće koje niko neće da kupi, pa na kraju kupuju same od sebe. Misliš da Limundo to ne zna? Znaju vrlo dobro. Za svaki takav slučaj su mi stavili do znanja da znaju, ali neće da se bakću sve dok ne dođe do neke veće prevare, ili ne preti da dođe. Tako da, sve one koje misle da su mnogo pametne i da su zeznule sistem samo zato što niko nije odreagovao na njihove maloumnosti, neka znaju da je to zato što nikog nije briga za njihovih 100 dinara [:jezik] U svakom slučaju, očigledne prevare je moguće sprečiti u 99% slučajeva, problem su prevare koje nisu vidljive odmah [:pospan] A na njima se dobija mnooooogo utisaka [:stidljiv]
2014 12 06
PunOrmar - adminka je nekad davno, više se ne sećam ni da li je to bila Blosom ili Psyho.. rekla da ne mogu da blokiraju po IP iz tehničkih razloga... Ja i sada mislim da su ti "tehnički" razlozi upravo ta simbioza između admina i prevaranata.
2014 12 06
Pa da, bankara je toliko puta blokirala iako nikoga ostetio finansijski , a ove prevarante retko kad, izuzev kada veci broj clanica uputi zahteve da se odredjena osoba blokira. I eto, ostaje nam da same brinemo o sajtu..
2014 12 06
ja sam adminki poslala nekoliko poruka sa vise proverenih linkova za blokadu i neke je blokirala a neke i to sa 50% poz nije...tako da ne znam sta bih po tom pitanju vise imala i da kazem [:tuzan] [:sokiran] [:sokiran]
2014 12 06
Slazem se, Nikerym i za sitne igrace, ima i toga, a zasto ih pustaju, pojma nemam... Meni je najjaca ova Dindolo (divlop) sto okaci link na kome nas uputi na Limundo i posle par dana pracenja tog oglasa na Limundu, gde se navodno haljina prodala, vidis da je ona ovde i dalje. Posle mesec dana, ona je ovde i dalje, u prodaji, iako tamo nije dala negativnu famoznom 'kupcu'. I ajde da je to sa jednom stvari slucaj vec tako odradi sa bar 10 predmeta :)) Providno je, ljudi moji. A da li ce ona , mimik, tamia, caki, milinche, florida, tikvica, ovaj ili onaj da mi se nakaci da me smara, bas me briga :)) Resila sam da razvezem jezik :))
2014 12 06
Zar nije i ovo neka vrsta prevare?
2014 12 06
Pa to je ono sto sam u prethodnim komentarima nazvala -poluprevarant ili dobra clanica sa ne bas dobrim potezima. Ako mene pitate, ona je ovo drugo... Poluprevaranti su po mom misljenju nesto drukciji... Nije ona jedina sa ovakvim radnjama, tu su jos mnoge koje su radile isto ovo, mesecima unazad sam primecivala i cutala, ali eto, sad mi dunulo da kazem... Jedan deo mene se i dalje premislja oko ovoga, ubice me neko ,haha :))
2014 12 06
Bankaru su blokirani nalozi, ali nakon 20 i kusur je rekao na forumu da mu je blokirana ip adresa.... tako da je moguce, a sto je komicno, on nikoga nije pokrao! Za razliku od nekih nam dobro poznatih....
2014 12 06
A caki moram da pomenem po najnovijem hitu. Ovaj Kenzo Indian holi je pazarila nedavno na limundu za celih 10 dinara, a ovde ga sada prodaje po 1200. Ja parfeme pratim i na limundu mi je većina njih na listi želja, samo zato da bih imala memorisanu informaciju o tome kako je prošla licitacija i gde se posle toga parfem pojavio. Ovde ima preprodavaca koliko hoćeš, a ugradnja je od 500 do 1000 dinara. Preteraše! A što se tiče blokiranja, ja sam jednom bila tužibaba i to veoma uspešno. I uopšte se ne stidim da kažem da sam tužibaba, jer se ni prodavci ne stide da varaju, a takodje ih nije sramota ni da se ovako bezočno ugradjuju u cene. To svakako zaslućuje packu. Stvar sa limundom je medjutim u tome što su i oni popustili sa pravilima, pa ne ide trajna blokada, nego upozorenje, pa privremena blokada, pa opet privremena, pa tek onda trajna. A vala se vršlja i po utiscima. Provereno-
2014 12 06
Ja sam isto tako bila memorisala neke predmete, pa se oduševljavala rezultatima posle [:stidljiv] Ne samo što neke članice imaju višestruke naloge po raznim sajtovima, pa stavljaju predmete sa istom slikom svuda (što je uostalom i normalno, zašto bi slikale više puta svoj predmet), ali pritom ne kapiraju da to neko može da prati, pa licitiraju same od sebe, nabijaju sebi cene na aukcijama i rade svašta nešto smešno. Meni lično je najsmešnije kad par tih "ne baš prevaranata", ali svakako ne baš korektnih osoba, u krug valjaju jedne te iste predmete među sobom, onako drugarski [:smejatise] Posebno pamtim neke "unikate", kako su išli iz ruke u ruku, rasla im je i cena... Valjda im raste vrednost što su izakaniji, ko zna [:smejuljitise] Kad pročitam "redizajnirano" (pravim redizajnom retko ko se bavi, da se ne lažemo), odmah znam da ću da vidim nešto što je prestalo da bude nosivo još pre deset godina, ali eto nekako nije našlo put do kontejnera, ipak može da se uzme neka kinta, čudo jedno šta makaze i malo lepka mogu da urade. Drži vodu dok majstori odu [:stidljiv] Nego, u navali novih tema i "novih" profila, počinjem da se pitam da li sam ja jedina osoba na svetu koja na svakom sajtu ima samo po jedan profil, i to s istim nadimkom [:smejatise] [:plakati]
2014 12 06
Svaka vama cast kakvi ste detektivi, i treba da objavljujete javno!
2014 12 06
Hehe Nikerym :) ja sam imala isto ime na fb dok me neka brizna koleginica nije prijavila sad sam pod drugim imenom.... A na Limundo jako retko stavljam, kada hocu da se resim viska pa stavim po 10 rsd, ali tamo je muz imao nalog pod imenom i prezimenom, pa stavljam na njegov.... Eto! a sa drugim sajtovima ne zelim da se zamajavam, i ovo mi je puno [:smejuljitise]
2014 12 06
Nikerym , nisi jedina. Evo i ja isto nemam šta da krijem. Ratnica, baš si spretna. Isti slučaj je i sa biba61 sa Fendi Asja i još po nekim , a ugradnja, ni jedna ispod 1000 dindži. Ima još par onih na sitno, ako 300 dinara može da se računa na sitno ali o njima drugom prilikom, kada se više obezobraze. Baš sam namislika da ih pratim. Čisto da znam sa kim ne treba da imam nikakvog posla.
2014 12 06
Hahah, eto, Nikerym, moze i ta fora sa 'redizajnom' da se svrsta na listu. Meni su odmah pale na pamet one Boho cizmice sa naslovne strane (nije ni cudo sto se nisu prodale, em su skupe em su to obicne cizmice na koje su nakacene djindjuve)... Cenim svaciji rad i trud ali ne ukoliko to podrazumeva drkost ( pod drskoscu podrazumevam bas to sto si navela , stare stvari koje se nakite necim i prodaju kao nesto sto je super a ovamo u fazi raspada i to za 1000, 3000 din?!) .
2014 12 06
1 2 3 4 5 6 ... 9