Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li znate.....?

Meni isti nick i na limundu i ovde, a na fejsu puno ime i prezime, koje je i ovde u skraćenoj verziji... ih, kad smo staromodni...
2014 12 06
Treba da razgraničimo "prevaru" i "bezobrazluk"... Srećom (?), ovog drugog ipak ima mnogo više. (Prevara je bolna po novčanik, a ljudi koji su ekstremno bahati i bezobrazni često nisu ni sasvim normalni, pa ostavljaju drugačiju vrstu uspomene [:smejatise] ) I srećom, većina ljudi je normalna i korektna, kakav bi pakao nastao kad bi se svi ponašali ovako.
2014 12 06
Slazem se oko razgranicenja. Ja imam neke svoje kategorije: - oni koji posteno prodaju nesto sto im je visak, nezeljen poklon, ili sta vec; - oni koji su tu da preprodaju (roba iz Turske, sa Ali-ja i sl.); - oni kojii preprodaju+ kriju poreklo robe ( odeca, obuca, torbe, sminka, parfemi sa buvljaka); - oni koji vrse prevare - ne posalju nikad predmet (Dragana Mirkovic, Miljana) ili posalju nesto sto nije opisano kako valja ( falsifikati navedeni kao originali, skrivene mane i ostecenja i sl.) .
2014 12 06
- da se sortsevi duboki struk prave od starih demode farmerica ,koje se skrate , porube ili eventualno iscepkaju (naravno, to da ih one same prave niko ne kaze u opisu) pa se dosta clanica 'primi' na to a nakon kupovine budu razocarane ali o tome cute, tj. idu linijom manjeg otpora; ne razumem ovo,znam da se prave od starih farmerica i na slikama se vidi porub,ne razumem zasto bi bilo ko bio razocaran cinjenicom da je sorts napravljen od farmerica?
2014 12 06
Nije stvar u tome da li neko skonta da je rec o starim farmericama, da li vidi porub ili da li bi bio razocaran, vec je stvar u tome da je fer i korektno napisati kako ih pravis. Kao npr sto na sajtu neke devojke napisu -porucujem sa Ali-ja, tako i clanica koja ih pravi moze da napise - pravim sortseve. Nije to nista lose ni strasno... Cela ova tema je namenjena tome da ono sto se skriva bude otkriveno. Jer, ako si postena clanica, nemas potrebe da precutis/ sakrijes bilo sta.
2014 12 06
Vidi ovako: što se parfema tiče, nikada se nisam zanosila time da nekolicina njih koji "na angro" ovde prodaju, imaju ne znam kakve misteriozne izvore. Savršeno je jasno da se ne snabdevaju u parfimerijama. Stvar je u tome što ima onih koji vode računa o tome da li je nešto ispravno i koji nisu alavi što se tiče cena i kojima je stalo do toga da budu korektni. Sa druge strane, ima i onih drugih . Ja sam nedavno imala primedbu na to njihovo muljanje, kao i na agresivno obnavljanje starih oglasa (neki i više od godinu dana), koji se svaki put pojave kao novi, kada spadnu na drugu, ili treću stranu. E to me stvarno jako nervira. Konačno, ima ovde fantastičnih članova i članica koje zaista prodaju iz svojih ličnih kolekcija . Ja parfeme obožavam i sve što imam, a imam dosta, kupila sam ili ovde, ili na specijalizovanom sajtu, ili u parfimeriji.Bez problema i od osoba kojima je moja ocena bila prva. STOP bezobrazluku!
2014 12 06
Ne razumem se preterano u parfeme jer nisam neko ko ih sakuplja, imam 2 kojih se drzim i retko kad se usudim da isprobam nesto novo, jako sam izbirljiva. Ako bih odlucila da ovde kupim neki parfem, gledala bih da uzmem od osoba koje su kolekcionari (ako tako mogu da se izrazim) ,tj. da to budu licno njihovi (pravilno cuvani) a ne sa tamo nekog buvljaka. Ma, ne smeta mi ni da budu sa buvljaka ali da se to navede. Ali ne, to niko ne bi rekao (da li iz sramote, sta ja znam, ali ako je posten posao onda on nije sramotan). Zivimo u zemlji gde je tesko izdvojiti pored ostalih obaveza, za parfem (ja prva sebi kupim parfem svaka 2-3 meseca, u parfimerijama iskljucivo) ,jer za npr Light Blue moram da izdvojim sedmi deo plate, pa... razumete vec... Hocu reci, ne smeta mi sta ko prodaje/kupuje, ali eto, volim da sam nacisto sa svime....
2014 12 06
Ja sam jedina vidim koja sam stavila Kenzo u omiljene predmete [:osmeh] Snimila sam i onaj na limundu ali sam mislila da se radi o razlicitim parfemima jer Kenzo sa limunda ima oko 5/10 ml a ovaj sa krpica 15/20 ml Na koju foru mu je porasla militraza?
2014 12 07
hahahahahhahhaahah....mozda se u medjuvremenu smanjila cekajuci kupca....hahahahahahaha [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2014 12 07
hahahahahhahhaahah....mozda se u medjuvremenu smanjila cekajuci kupca....hahahahahahaha [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2014 12 07
Bila su tih dana dva primerka tog parfema. Jedan je kupila caki, a u prvoj verziji je pisalo 5-10ml, a drugi od oko 30 ml je kupila meni nepoznata osoba za nešto manje od 800 dinara. Na koju foro ovaj iz ponude na mk sada ima više, ne znam. Neko je tu ili pogrešio, ili slagao. Mene tu zapravo nervira ovoliko ogromno ugradjivanje. No, svaka roba ima svog kupca.
2014 12 07
Ratnice, samo da dodam, BLAGO TEBI pa se zadovoljavaš sa main stream parfemima. Stvar je u tome što kada želiš neki koji se više ne proizvodi, ili ga nema ovde, onda ga ne nalaziš u parfimarijama. Jedini način da do njega dodješ je kupovina preko interneta, a tada , bože pomozi da nadješ korektnog prodavca. Srećom, ja sam ih našla nekoliko. E sad, pošto je ova tema koju si započela veoma korisna, a tiče se muljanja prilikom prodaje, ja bih da se vratim na Limundo i da napomenem da prijavljivanje onih oji nameštaju cene svakako vredi. Samo treba biti uporan. Da se razumemo, kao što sam u jednom od prethodnih postova rekla, ako nekog nije sramota da radi takve stvari, onda ni mene nije sramota da tužim onoga ko nas pravi budalama.
2014 12 07
Pa da, ja uvek imam 2 koja koristim, dok ne potrosim, onda nadjem neki drugi, ili se vratim nekom od prethodnih i tako...ali zato imam neke svoje opsesije ,tj sakupljam nesto drugo, svako ima nesto sto voli da kupuje u vecoj kolicini... Ali, o tome nekom drugom prilikom..... da ne zatrpamo sada temu ,tj. da se ne udaljimo previse od teme... Volela bih da ovde clanice dodju da okace linkove i primere muljanja, i da budu kao mi- tuzibabe :)) Ali slabo ko ce smeti to da uradi, iz straha ... Razumljivo, skroz. Takodje bih da zahvalim svima vama koje ste se ukljucile u temu, svaka cast ! I da, reci cu samo da je nedelja zanimljiv dan :) Nekako nedeljom iskoci mnogo predmeta ovde....hm...zasto? [:smejuljitise]
2014 12 07
Nedeljom...zasto? [:osmeh]
2014 12 07
Pa verovatno subotom bude opelješen najlon, buvljak i ostale kalenić pijace po beogradu, novom sadu, subotici... i onda je pretpostavljam subota popodne vreme za slikanje, a nedelja za postavljanje. Ala sam pametna! [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2014 12 07
1 2 3 4 5 6 7 ... 9