Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zaludjenik za knjige!

Drage članice, budući da sam veliki ljubitelj knjiga skoro svih žanrova, rešila sam da otvorim temu u kojoj ćemo preporučivati i komentarisati knjige koje smo nedavno čitali. Nešto kao književni klub [:lepota] Sve drage dame, koje delite isto interesovanje i strast prema štampanoj stvar, pozvane ste da učestvujete u ovoj temi, i date svoj predlog šta sledeće čitati. Za početak mogu da se pohvalim svojom povelikom kolekcijom knjiga, koja iz dana u dan raste. Uskoro ću sve da ih posložim kada mi budu gotove nove police za knjige pa cu ubaciti sličicu moje biblioteke... [:stidljiv]
2015 11 07
Skoro je kroz moje ruke prošla knjiga "Krovovi Persije". Letos sam je kupila u Vulkanu na akciji, bila je oko 200 dinara. Mogu reći da je ostavila veoma jak uticaj na mene. Moram priznati da sam se u nekim trenucima i dosadjivala, ali je ipak bilo više onih drugih zanimljivih i nepredvidivih strana. Do poslednje strane ne možeš da naslutiš kakav će kraj biti. Svakako vredi pročitati, preporučujem! [slika:cc92e6c2-e342-4442-b18b-66c2a343240b]
2015 11 07
Savrsena tema,delimo istu ljubav. [:osmeh] Definitivno cu uvek pre da dam za knjigu novac pa sve drugo.Imam dosta knjiga,a najpohvalnije je sto sam 90% toga i procitala,pa mi je srce puno kad ih vidim slozene na polici,koju mi je inace muz napravio pomojoj zelji,ali uskoro ce mi trebati nova. Ne znam da li je dozvoljeno spominajti ovde druge sajtove za prodaju? Skoro sam kupila nekoliko potpuno novih knjiga za smesne pare... Sto se tice preporuke: Potraga za srecom-Daglas Kenedi Poruka u boci-Nikolas Sparks Poslednje ljubavno pismo Nova sansa za ljubav Poslednji voz za Istanbul.... Prihvatam predloge [:poljubac]
2015 11 07
Super Bety, i meni muž pravi policu za knjige jer mu se svidja kada pravim kolekcije knjiga, a ne štiklica npr. [:smejuljitise] Da li misliš na Poslednje ljubavno pismo od DžoDžo Mojes? Ako je to ta, čitala sam je davno, ali me nije oduševila. Od nje me je knjiga Dok tebe nisam srela bukvalno probudila koliko je dobra.
2015 11 07
Rešila sam da skupim sve knjige Danijele Stil a tek posle sam videla da ona ima skoro 100 objavljenih naslova [:znojav] a ja ne odustajem [:smejuljitise]
2015 11 07
Nista bez muzeva ;) Tako je,mislimo na isto,ja sam je dobila pre par godina,ali sam je skoro opet citala. :) Posto se meni bas dopada,potrazicu i ovu koju si spomenula. Hvala Sta da kazem,mislim da svi vole Danijelu Stil,kreni jednu po jednu. ;) omiljena mi je Dug put kuci,uz nju suze ronim. [:plakati]
2015 11 07
moj ulov sa sajma, ima konacan skor od 53 knjige, neke su mi falile za fotografisanje(mislim da je 48 ili 39 na fotkici), posto mi je jedna kesa ostala u kolima druga koji me je vozio [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [slika:93d811de-1552-4f34-9b4f-971a3af50730] bile su odlicne akcije, neke izdavacke kuce su imale knjige po 100din........... Trenutno ne citam nista, zavrsila sam bas imenjakinju "Snovi u plavom", samo da vidm kako ce mi frizer sutra odraditi posao, pa cu videti ka koji sam zanr [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] policu sam pravila sama, mada je ta privremena dok se ne preselim u svoju kucu.
2015 11 07
CRNA KNJIGA TAJNI je po meni jedna od najboljih knjiga koje sam ja procitala jako je dobra i misticna a tek kraj jako uzbudljivo [:lepota] velika je steta sto nema drugi deo msm sto nije napisan ali svakako preporucujem [:jezik]
2015 11 07
Jaooo DžoDžo carica si [:kezitise] Propustila sam sajam, cerka mi je bila bolesna [:tuzan] Pajper, nisam čula za tu knjigu, moraću da je potražim
2015 11 07
I ja sam plakala uz Dug put kući, mada mi je kraj bio previše sladunjav
2015 11 07
DzoDzo pa ti si bez konkurencije. [:osmeh] Ovo je stvarno pravi ulov.
2015 11 07
meni je auto bio na servisu, ali se nisam dala, nasla sam ko ce da me vozi, posla lepo sa kofercetom i milina. [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Neki izdavaci su pravili uzasno jake rasprodaje, koliko sam cula, cilj je bio sajam jos OVE godine i nema ih vise. konkretno, algoritam media. vecina knjiga je bila po 149din.
2015 11 07
da ne zaboravim fantasticni portalibris, koji je imao super naslove od po 100din, kod njih sam uzela za sebe 9 knjiga i dve za poklon. Vulkan standardno dobar, 3 za 499, 799 ili 999din.
2015 11 07
Aaaaaaaaaaa nemoj da me nosiš na duši [:plakati]
2015 11 07
Da li je neko čitao "Ubiti pticu rugalicu"?
2015 11 07
1 2 3 4 5 ... 19