Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

Ni meni zaista ne smetaju preprodavci, ali oni normalni i posteni. Svako se trudi da zaradi nekako u ovo grozno vreme i to zaista postujem. Cak podrzavam. GospoDZu sam rijavila zbog svega ostalog i ako nista drugo morace mnogo vremena da izgubi dok narpravi novi profil i opet cu je cekati [:smejatise] Hvala svima koji su se javljali u temi, sigurno je imalo uticaja na adminkinu odluku [:poljubac] [:poljubac]
2015 12 14
Xaxaxaxaxa kraljic-neprimerene fotografije! Mora da je i Adminka ljubomorna na visinu, život i lepotu dotične! [:smejatise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 12 14
ono sto jos nismo odgonetnuli je sta spada pod tu komercijanu prodaju.. jedna stvar je svakako kad kazu dostupne sve velicine, na primer, ali sta je sa second hand shop-ovima.. da se razumemo odmah, meni oni ne smetaju ni najmanje, cak ima par clanica koje imaju jako lepe second hand stvari i mnoge clanice se oblace kod njih, ali ako se pogleda cela prva strana najaktivnijih korisnika svi su taj fazon, pa pitam da li je to dozvoljeno ili nije?
2015 12 14
Oho, bravo, bravo [:lepota]
2015 12 14
oho-ho, velika dizajnerka blokirana [:smejuljitise] Evo i ja da se javno zahvalim adminki sto mi je izasla u susret zbog slicne situacije [:lepota] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 12 14
Adminka bravo [:lepota] , vracate nadu i veru da se polako sredjuje sajt i da se radi po pravilima, samo se bas nakupilo svega ali polako... [:poljubac]
2015 12 14
materijagirl, evo sta o tome pise u pravilniku *** Kakve predmete mogu da prodajem/razmenjujem/poklanjam na sajtu mojekrpice.rs? Odeću, modne detalje i kozmetiku koju ste Vi ili Vaši članovi porodice u nekom trenutku nosili i koji su i dalje dobro očuvani i koji bi bili zanimljivi drugim korisnicima.*** Meni ne smeta nijedan posten prodavac/preprodavac, ali mi smeta sto se clanicama sa 3,4 nedozvoljena predmeta isti odmah brisu, a neko ima po 300 nedozvoljenih predmeta i opusteno radi. U sustini mi je zao da bilo koja od tih POSTENIH clanica ostane bez ovog mesta za zaradu.
2015 12 14
sada kupite kokice i čekajte da se šokiramo kada se vrati [:smejuljitise]
2015 12 14
Svaka cast, Adminki, mogu samo misliti koliki je ovo bio udarac za Damu Dizajnera, jer je verovatno mislila da je veliki broj ocena čini nedodirljivom i da druge može da tretira kao nižu vrstu koja ne zna razliku izmedju predmeta iz kontejnera i kvalitetne robe. Nadam se samo da ce iz ovoga izvuci lekciju i da shvati da svaka devojka koja zeli da trguje sa njom zasluzuje postovanje.
2015 12 14
Sta je trazila to je i dobila :)..To joj dodje kao '' poklon'' za NG.
2015 12 14
Koliko sam uspela da primetim, ova "kraljica stila" uzme kineski brus halter i na njega našije haljinče i koju šljokicu i to je to. Sećam se priče jedne članice koja je dobila uflekanu nepopravljivu stvar, koja joj ni po merama nije odgovarala. Ova "dama" joj je odgovorila da joj nije ona kriva što nije dovoljno zgodna i lepo gradjena za tu stvar. Inače znam osobu i mogu vam reći da je baš zgodna. Sve u svemu, ona nije nasela na taj ton i takvu provokaciju, odgovorila joj je kulturno i argumentovano i uspela da povrati svoj novac.
2015 12 15
Taktika unizi druge da izdigneš sebe [:sokiran]
2015 12 15
ne znam za vas ali ja sam srecna, irenica shock popila block :)
2015 12 15
nisam nikada imala saradnju sa irenicom niti sam imala zelje za tim od kad sam na sajtu znam da zena devojka sta li je vec leci konplekse reklamirajuci svoje sise i takva osoba kaze za nekoga da nije zadovoljan svojim zivotom a kako ona uziva u zivotu realno imam i ja sise ali nemam koplekse da bi ih reklamirala lepo sam gradjena iako imam 35 god ali opet stvari slikam na lutki jer nisam starleta niti zivim od svog izgleda zivim iskljucivo od svog rada i jos nesto nikako da povezem kakve veze ima neciji izgled sa uvaljivanjem ostecenih stvari sta mene briga dali je neka clanica lepa ili ruzna mene zanima kakve su stvari koje sam kupila a ova se vodi logikom ja sam lepa zgodna uspesna tako da mogu da uvaljujem i smece to je moje pravo [:kezitise]
2015 12 16
malo mi je smesno sto se sada svi javljaju protiv Irene kada nije na sajtu da se odbrani...
2015 12 16
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 17