Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

SnezaSneky NA CRNA LISTU ODMAH

MORAM JOS DA ODGOVORIM NA NJENU NEGATIVNU U KOJOJ KAZE DA SAM NEKULTURNA I NEVASPITANA.....Posto sam sigurna da prelistava ovu temu da je podsetim da sam je danas POZVALA pre nego sto sam je ocenila da ULJUDNO, USMENO RESIMO PROBLEM, da mi vrati dzemper ili ga plati . Na to je ona meni povisenim tonom rekla da joj ne pada na pamet i spustila slusalicu u pola moje reci.... Toliko o kulturi i vaspitanju... Nadam se da ce admin reagovati, jer mi nikako nije jasno kako doticna moze da me dva puta oceni ?! [:sokiran]
2014 03 04
Op, op, op, meni se desi da je ista devojka od mene kupila 3 stvari, i jedna za drugu imamo samo reci hvale ali mogle samo da ostavimo samo prvi put komentar i pozitivnu... kako ona tebi lupa i negativne i pozitivne? Jel neki admin uopste pazi na ovaj sajt?
2014 03 05
Nista vise ne znam..... haos..... admini se ogradjuju od prepucavanja izmedju clanica a meni to u prevodu znaci : ako si u pravu cuti i teraj dalje jer ako ostavis negativnu uzvratice ti isti ti koji su te zeznuli, jet takvima nista nije sveto, obraz djon, grcevito brane svoju laz i em te zabuse za koju krpicu, em ti uvale negativnu, em ce opet iz pocetka to isto kod neke druge clanice...
2014 03 05
Naravno, adminka se ogradila od svega...
2014 03 05
Moj predlog u takvim situacijama je da na njenu negativnu ostavis komentar u kome detaljno opises sta se dogodilo a mozes i da ostavis na kraju svega link ove teme.. Ja uvek pogledam utiske clanica i kad imaju negativne koje nisu opravdane za mene je to kao da ih nemaju.. Tako da opusteno i bez nerviranja :)
2014 03 05
Link sa objavljenom temom joj je ostavljen uz negativni utisak odmah juce. A dokaz kako doticna prelistava ovu temu je i taj da je izbrisala svoju pozitivnu ocenu koju je menjala dva puta. PRVO POZITIVNA pre 4 dana u 15:24 ,kada nije slutila da ja ne podnosim laz. DRUGA IZMENJENA POZITIVNA JE OSTAVLJENA JUCE,ZNAJUCI DA CE JE IZBRISATI PRVOM PRILIKOM JA SAM TO DOKUMENTOVALA [slika:1d7fbdd7-8e50-404d-acd3-cfca6f8c6371] [slika:baf4bf28-b19c-4ec8-b35e-d19846102558] TE OCENE U OPCIJI "KUPAC" SADA NEMA [:osmeh] [:osmeh] E pa draga SnezaSneky samo nastavi da listas ovu temu i da tones,sitna duso....
2014 03 05
1 2