Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

SnezaSneky NA CRNA LISTU ODMAH

Dogovor je da se u cetvrtak posalje razmena DZEMPER( 400din) ZA PRESVLAKU ZA VES MASINU(300din). Moj dzemper je njoj stigao u PETAK a njena posiljka je na moje insistiranje poslata tek juce STIGLA DANAS u ovakvom stanju [slika:d7a6d00e-50dc-4f2e-b4d9-3575a7374d11] [slika:1d295072-9fc2-49ec-8710-09ceba6d519c] [slika:57e6493f-3679-4416-b305-fdabafdc5d53] [slika:dc71fe9d-3eb5-4d8c-b3ec-ac0b3a76a361] [slika:de6f8268-cf22-4c33-92f3-79e01458e4e1] U opisu oglasa je stajalo NOVA !!!! Da li vam ovo lici na novo? Usmrdjeno na cigarete i pozutelo od prljave vode i koriscenja !!!! A sada cete doboti i prepisku izmedju mene i nje. DA NAPOMENEM DA SAM KONTAKTIRALA PAR CLANICA KOJE SU IMALE SARADNJU SA NJOM I KOJIMA JE TAKODJE KASNILA PO NEDELJU DANA SA SLANJEM
2014 03 04
Sto ne zahtevas da ona tebi vrati dzemper,a ti njoj tu pocepanu presvlaku za ves masinu? Stvarno nije u redu sto je to poslala. A vec ako ne pristane,ovu clanicu treba zablokirati na ovom sajtu.
2014 03 04
Nije je bilo sramota da mi ostavi pozitivnu ocenu u petak 28.02.2014 a da mi sa zakasnjenjem posalje ovakvu stvar.Ljudi ovo je grozo u ruku uzeti.... Pozvala sam je telefonom i rekla da se odluci hoce li mi poslati nazad Dzemper ili da plati cenu na snizenju koja je stajala 250din. U pitanju je bio ovaj dzemper
2014 03 04
[slika:fff985ee-4e5d-4e7b-b892-89d9be598be1] REKLA JE DA JE NE ZANIMA NISTA,DA NEMA NAMERU NI DA PLATI NI DA VRATI I SPUSTILA MI JE SLUSALICU
2014 03 04
Te presvlake za masinu mogu da se kupe u radnjama sve za 140 din pa navise..cena joj i jeste 140...u Bg ih ima,ne znam sad za Nis...razmene treba maksimalno izbegavati.
2014 03 04
blok momentalno za ovakvo ponasanje.... [:besan] [:sokiran]
2014 03 04
Znam da je cena smesna ,ali eto kad te potera onda meni se smrkne a nekima kao sto je doticna svane.... Ne mogu da ubacim prepisku iz pp-a ,zeza me sajt da vidite tek tog cirkusa
2014 03 04
andjelicap , pre 2 dana, 15:43 daj mi br posiljke,ovo se oduzilo i volela bih da znam kad ce mi stici paket SnezaSneky , pre 2 dana, 16:03 ne brini,zafrknula te nisam...juce nisam stigla,jel radim...saljem u ponedeljak...i izvini jos jednom andjelicap , pre 2 dana, 16:20 Slusaj ja ne znam kako ti to zoves ali ti meni jos poslala nisi !!! Dogovor ispostovala nisi !!! Javila da NE SALJES nisi !!!! Ja mozda tebi ne izgledam ali sebi ispadam ovca jer i danas ocekujem paket i da ti nisam sada pisala ocekivala bi ga i u ponedeljak A TI CES TEK U PONEDELJAK POSLATI. Jebe se meni za bluzicu ( izvini na izrazu),to cudo za masinu je kod kineza 200 din,sici cu i kupiti da mi je hitno, ali kakav je to nacin,imam prepisku celog razgovora u kome ti meni pre 3 dana inicijativno pises AJDE SUTRA SALJEMO- I JA TI POTVRDJUJEM ! To se pravno zove OBMANA, a ljudski ga mozes nazvati ZAJEB,ZAFRK ili kako god hoces. Nis je veliki grad,posta u kojoj ostavljaju pakete ako nisi kuci kada postar dodje je na drugom kraju grada,ja klivim kuci cekajuci postara a ti se ne udostojis ni da me obavestis o tome da ne saljes. TO NIJE U REDU. Moze da ti ne bude pravo ovo sto ti pisem,ja nisam konfliktna osoba ali uvek kazem sta mislim... Ja te sada zaista molim da bez odlaganja vise posaljes to u ponedeljak i da ja znam da u utorak sedim kuci i cekam postara. Hvala na utisku,uzvraticu . Pozdrav SnezaSneky , pre 2 dana, 21:47 vazi..razumem ja tebe,razumi i ti mene...stici ce u utorak...i to je too...izvini jos jednom...
2014 03 04
ne mislim da treba izbegavati razmene nego odredjene clanice,meni je ova devojka odavno na ignore listi i odavno ne odgovaram na njene upite za razmenu kao ni ostalim devojkama na cijem profilu ugledam izguzvane razvucene izbledele stvari kojima je mesto u kontejneru a ne ovde i to po nekim apsurdnim cenama tipa 400,500 din za prastaru majicu.moj savet ti je da ovo lepo bacis u kantu da ne gledas vise i da se ne nerviras,a ona verujem da nece jos dugo tako jer je vec spominjana na forumu i ovi negativni utisci koje ima dovoljne govore
2014 03 04
Imam utisak da si ti njoj izasla u susret za razmenu.. I nznm sta ti bi da uzivas kinesku stcar koja je nova kod kineza jeftinija.. Ne treba raditi zamene posto poto za bilo sta.. Uvek gledas sebe a ne druge koliko god to surovo bilo.. Ljudi umeju da budu bezobrazni.. Meni svaki dan stizu poruke za zamenu ali ako nema nista sto mi odgovara ne pada mi na pamet da dajem neku dobru stvar za neku glupost da bih nekome ucinila.. A bezobrazluk ide dotle da mi za razmenu traze nove stvari koje su aktuelne u buticima po duplo vecim cenama nego kod mene a kad udjem na njihov profil stvari stare, izasle iz mode pre 10god, ofucane! Pa za sta mi nudis razmenu zivota ti?!? E to me ubedljivo najvise izludi i izbaci iz takta na ovom sajtu!
2014 03 04
**materialgirl** upravu si,pre toga mi je trazila razmenu za dve stvari,jednu sam upravo prodavala u tom trenutku a druga mi je bila u roditeljskoj kuci tako da tehnicki nisam mogla poslati te nedelje pa se ona prebacila na druge dve stvari i kako se kaze NE ... LEP NEGO UPORAN.... JA SAM GA DOBILA DEBELO OD NJE [:osmeh] Inace se uzasavam na stvari koje se osete na cigarete,to je zadnji stadijum necistoce po meni, dok naftalin govori da je stvar i spakovana i nekoriscena. Jako sam savesna prema stvarima i najmanje sto mogu je da ispostujem kupca da stvar cistu i opranu posaljem
2014 03 04
**jovanajovana** KAKO NEKOG STAVITI NA IGNOR LISTU ? [:lepota]
2014 03 04
pa posto tu opciju jos nisu uveli,onda samo ignorises njegove poruke i uopste njegovo postojanje na sajtu :D
2014 03 04
**jovanajovana** evo je doticna lepi mi negatinu i poziva se na KULTURU !!!!! [:lepota] Pa ja stvarno nemam drugog posla nego da cepam stvar koju sam dobila U RAZMENI ZA MOJ DZEMPER samo zato sto nekog NE POZNAJEM i sto NEMAM POJMA KO JE I KAKAV....Stvar koju mi je poslala rekla je o njoj vise od 1000 reci....
2014 03 04
cuvaj zivce a admin bi trebao da se pobrine za ostalo,a ako ne odreaguje onda je to dokaz da smo stvarno prepustene same sebi ovde,uostalom utisci i fotke u temi sve objasnjavaju,ti si cista a ona nek se sladi s dzemperom,baci tu pocepanu prostirku ili sta god da je i zavrsi s njom,nema vajde isterivati se s namazanim i lazljivim clanicama
2014 03 04
1 2