Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Otvara se MAC

U Bgdu za mesec dana. Nema vise prodaje laznjaka...barem ne toliko!!!
2014 03 19
Uvek ce biti laznjaka, kao tipa Nike patike, imas ih u svakom gradu original u radnji, neke skuplje, neke pristupacnije, ali original, pa ipak sve vise ima uzasnih kopija koje, sto je najgore od svega, predstavljaju kao original..
2014 03 19
jel sigurno????? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! <3 <3 <3 <3 <3 [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2014 03 19
sigurno. ne znam vise detalja, kad saznam, obavestavam.
2014 03 19
Benica2013 - sve znam, nego se tesim. najveca prevara 2013. godine su ISABEL MARANT patike. koliko ih ima samo u bgdu, pa da su sve originali, Marantova bi kupila Francusku...
2014 03 19
A sto su ruzne tek.
2014 03 19
Persijskamaca - Amen sestro, AMEN! jedan od najgroznijih trendova jos od tangi sa plitkim farmericama!
2014 03 19
Uh, ja mislila jedina sam kojima se ne svidjaju. Uzas, ne znam sta reci. Hhahha, tange sa plitkim farmericama :D
2014 03 19
Ja sam kupila u Zari ali nisu ni blizu maranticama osim sto imaju punu petu..marantice imaju debelu jezicinu i ona tri cicka , a to da ih ima svuda - ima i te kako..ali kad vidim da kopiju kinesku prodaju za vise od 10 000 alooo...
2014 03 19