Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Besplatni saveti iz oblasti alternativne medicine

Posto se vec 4-5 godina jako interesujem za alternativnu medicinu; sirok pojam koristim namerno jer se interesujem za maltene sve vidove lecenja -od lecenja ishranom pa do lecenja cajevima/ urinoterapijom/postom, raznim uljima ,pa cak izucavam i uticaj psihe na zdravlje i jos dosta tehnika.. Po meni bolest je retko kad posledica samo ishrane ili samo psihe,vec je to obicno kombinacija ova dva i jos po nekog faktora tipa -povrede/izlozenost bakterijama/radijacija i sl., stoga su i metodi lecenja cesto kombinovani -nisam pristalica lecenja samo jednom metodom. Ovde se oglasih jer sam do sada posavetovala podosta ljudi u vezi raznih tegoba -od laksih do tezih i rezultati su bili sjajni,pa rekoh da i ovde pomognem ako mogu nekome... I da napomenem-nisam protiv zvanicne medicine-naprotiv, mislim da zvanicna i alternativna medicina treba da se medjusobno potpomazu sto, nazalost ,nije slucaj za sada.... Pisite ovde sta vas sve zanima ili u inbox a ja cu se truditi da odgovorim najbrze moguce.. Hvala :)
2014 03 21