Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

velika sramota

narucila je devojka kombinezon, i ja poslala. ona niti se javljala kuriru niti htela da preuzme paket. sad sam morala da platim postarinu i zovem je danas i ona me pravi budalom , kaze nisu je zvali, ja kazem sad cu da pozovem da proverim. pokusala sam ponovo da je dobijem, ona prekida i ukljuci govornu postui, nemam komentar
2014 04 02
Zalosno ali nista iznenadjujuce...
2014 04 02
jos uz to sam dobila i negativan utisak
2014 04 02
Nista cudno ovde ... Ja poslala devojci kombinezon ona ga macka iznosala 20 dana i vratila... A ona meni za razmenu trebala da posalje puder :D i to jos kad sam joj poslala ja platila postarinu i kad je vratila ja platila postarinu... A vidi se da ga je nosila hahah tugaa... Necu vise da se nerviram... Ima ih raznih
2014 04 02
Boze, koja je to devojka? Daj da i mi znamo. Lupi joj negativnu svakako, upozorices tako i ostale clanice. Cim ti je dala adresu i podatke za slanje, mozes da joj lupis negativnu.
2014 04 02
Joj, devojko, ti ocigledno nisi upoznata s familijom Kuzmanovic....
2014 04 02
I mislim da iza tog profila stoje poznati Kuzmanovici... Sada sam videla da je ona komentarisala VesniKuzmanovic pozitivnu :))
2014 04 02
Poznata porodica, cerka, mama, tata, momak, makro... itd, itd....
2014 04 02
Sta je s tom porodicom
2014 04 02
Kad si videla prezime i dve stvari koje su zaista cudne za ovaj sajt moglo bi se reci trebala si da znas... Saradjuj samo sa proverenim devojkama
2014 04 02
Ne mogu sad da nadjem tu temu u kojoj se pise o Kuzmanovicima, ali Hafuda je u pravu.. moras malo da pazis s kim saradjujes.Ako ti je nesto sumnjivo, bolje odustani od saradnje.To manje boli nego kad te prevare. I, naravno, prati forume, prati crnu listu, belu listu..
2014 04 02