Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PAZNJA DEVOJKE

Korisnica ninavuja je još jedna od nekorektvih clanica :/ poslala sam joj košulju u petak preporučeno koja kosta 800 dinara i dogovorile smo se da ja platim postarinu i da sve zajedno bude 800..medjutim ja sam joj pisala dojjuće ona nije odgovarala i tek juče mi odgovorila kako je košulja iznosena pocepana usivana..na svu sreću ja sam čelu košulju islikala pre negovsto sam joj poslala jer je drugarica imala jednom sličnu situaciju :)) čekam da mi se vrati košulja pa da uporedim mada sam joj ja, odgovorno tvrdim da sam joj poslala ne pocepana ne isflekanu košulju koja je sa [:plakati]
2014 04 09
svim logično nošena par puta :) i bila je prana..ali o izlizanoj pocepanoj košulji nema govora..još me sad napada da sam nenormalna..
2014 04 09
Moj predlog : stavi slike kosulje odmah ovde,da se zna da su slikane pre slanja...pa ces lako uveriti clanice sta ti je vraceno nazad i po vremenu ubacivanja slika i po samim slikama [:lepota]
2014 04 09
[slika:1038a790-b57a-4bee-be91-189010a9fc62]
2014 04 09
[slika:1f62f4ee-093d-46be-b858-a2fd518170b4]
2014 04 09
iskreno meni si ti vise sumnjiva jer nemas nikakve utiske, a kosulja je izdaleka ok a sad dal je sivena to mi ne vidimo, dok vidim da clanica ima 15 pozitivnih, i to da si bas slikala kao da si unapred znala da ce biti problema, e tek to mi je sumnjivo, naravno izvini ako gresim, to je moje misljenje :)
2014 04 09
Naravno svako ima pravo na svoje mišljenje :)) nemam utiske jer sam od pre dve nedelje na krpicama :)) a vidim da utisci i ne moraju toliko da budu od koristi jer je jedna članica imala problem sa clanicom od 55 pozitivnih :))
2014 04 09