Nikad nista nisam prodala preko ovog sajta, samo sam razmenjivala stvari i nemam nista protiv toga, stvarno mi je ok ako su ljudi korektni i naravno, velicina meni nekad pravi problem- ja sam XL/XXL.
Nikad nista nisam prodala preko ovog sajta, samo sam razmenjivala stvari i nemam nista protiv toga, stvarno mi je ok ako su ljudi korektni i naravno, velicina meni nekad pravi problem- ja sam XL/XXL.