Evo upozorenje u na clanicu EMILIJA111.
Radile smo razmenu, a menjala se i sa drugom clanicom. Obe smo dobile pocepane i ofucane stvari uz glupe izgovore koji nemaju nikakvog smisla. Ja sam svoj paket uspela da vratim pre nego joj je stigao pa sam se izvukla iz ovoga. Ipak, sad sam u minusu za tu duplu postarinu i ocekujem uplatu od clanice inace joj necu vratiti ovu krpu. Takodje, dobila sam pogresne mere za nekih 10cm. A rupa na njima svakako nije od snajderke, to neka cuva za drugog. Objavicu i celu konverzaciju i slike ako nekog zanima, mada moze to i ona ukoliko misli da odatle moze da izvuce neki argument protiv mene. Mrtvi pokojnici i deca se ne racunaju, manite se vise tih glupih recenica.
Evo upozorenje u na clanicu EMILIJA111.
Radile smo razmenu, a menjala se i sa drugom clanicom. Obe smo dobile pocepane i ofucane stvari uz glupe izgovore koji nemaju nikakvog smisla. Ja sam svoj paket uspela da vratim pre nego joj je stigao pa sam se izvukla iz ovoga. Ipak, sad sam u minusu za tu duplu postarinu i ocekujem uplatu od clanice inace joj necu vratiti ovu krpu. Takodje, dobila sam pogresne mere za nekih 10cm. A rupa na njima svakako nije od snajderke, to neka cuva za drugog. Objavicu i celu konverzaciju i slike ako nekog zanima, mada moze to i ona ukoliko misli da odatle moze da izvuce neki argument protiv mene. Mrtvi pokojnici i deca se ne racunaju, manite se vise tih glupih recenica.