> Lena83:
> javite se ovde da znam koga da pitam [:osmeh]
Caos svima! Ja sam nova. Radila bih razmenu novo za novo. U glavnom trazim dobre patike, drecave, skrivena peta ili sa sirokom pertlom, janu od eko koze, oksfordice i patikice za decaka 24 broj ili 25
> Lena83:
> javite se ovde da znam koga da pitam [:osmeh]
Caos svima! Ja sam nova. Radila bih razmenu novo za novo. U glavnom trazim dobre patike, drecave, skrivena peta ili sa sirokom pertlom, janu od eko koze, oksfordice i patikice za decaka 24 broj ili 25