Uvek sam za razmenu. Čak i za poklon, samo pitajte.
Moram da kažem inače ću pući!!! Nerviraju me članovi, koji u postavci napišu da nisu za razmenu, sem u slučaju, ako im se nešto svidi, onda će ONI tražiti za razmenu?!?!?!?!
....Ma nemoj!!!!
E, sa takvima, koji imaju to u postavci, ne razmenjujem, IZ PRINCIPA!!!!!!!
Uvek sam za razmenu. Čak i za poklon, samo pitajte.
Moram da kažem inače ću pući!!! Nerviraju me članovi, koji u postavci napišu da nisu za razmenu, sem u slučaju, ako im se nešto svidi, onda će ONI tražiti za razmenu?!?!?!?!
....Ma nemoj!!!!
E, sa takvima, koji imaju to u postavci, ne razmenjujem, IZ PRINCIPA!!!!!!!