> naancy:
> Ubacila sam nove stvari, javite se...
Novi sam clan. Interesuje me kako funkcionise naplata prodate robe. Ima li neka provizija koja se placa
> naancy:
> Ubacila sam nove stvari, javite se...
Novi sam clan. Interesuje me kako funkcionise naplata prodate robe. Ima li neka provizija koja se placa