Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta da radim?? :O Upomoc... :/

1800 din... treba mi onaj emotikon što udara glavom u zid... [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2014 05 06
Nije je sramota da trazi toliko za ovako nesto? Kod mene je zvaka pobedila!
2014 05 06
Videlo samo jedo ostecenje... :/ [:isfrustriran] [:isfrustriran] Potpuno ste upravu... Ali meni takvi ljudi nikada nece biti jasni... [:plakati] [:tuzan] Jer ja nikada nisam bila takva... I necu biti jer je uzasno... [:tuzan] Poslala sam joj poruku na fon... Sva sreca pa imam njen br. fon... [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2014 05 06
Mislim da normalno zensko bi bar ocistila ako nista drugo... :/ Mislim to kad sam videla sa zvakom povracalo mi se ali ozbiljno... [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:besan] [:besan] [:besan] [:tuzan] [:tuzan]
2014 05 06
Ne mogu da verujem, platili ste sažvakanu žvaku 1.800 Nemam komentar
2014 05 06
Ni ja... [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:plakati] [:plakati]
2014 05 06
Džaba što imaš broj telefona kada te ona može ignorisati i ne javljati se.. Jako si mlada i imaš za nauk da budeš obazrivija :)
2014 05 06
Bas tako... Ali zao mi je jer pare kojima sam platila ciplice te pare sam ja sama zaradila prvi put samo mi je zato zao tj. nije samo ali najvise... [:tuzan] Ja mozda jesam mladja od mnogih clanica ovde, ali bar postujem svaki dogovor... :/ [:tuzan]
2014 05 06
Ma ja joj ovde ne bih ni platila 1800 za polovnu obuću,mene bre više stvarno iritira ta drskost da umeš da staviš cenu,a ne umeš da budeš korektan.Da mogu sad bih joj umesto tebe tu štiklu uf.....
2014 05 06
Zaista, 1800 za polovne cipele, i to onakve, je previše. Nemoj da nasedaš više, Jovana ;)
2014 05 06
Pa vise necu niakd nasesti... Ali probacu nesto da uradim zvala sam je iskljucen joj je fon... Probacu opet pa cu videti sta ce da bude... [:tuzan]
2014 05 06
Nazalost pare ti sigurno nece vratiti, cisto sumnjam da ce ti se uopste i javiti...Uvek treba traziti dodatne slike da se tacno vidi kakav je predmet koji kupujes. Takodje uvek proveri kako se cene krecu i na sajtu i u radnji.
2014 05 06
Ne mogu da verujem da joj nije bilo žao da uvali ovakve cipele devojčici od 17god :( [:plakati] [:besan]
2014 05 06
Ma strašno... što je najgore, ima samo 3 utiska, tako da je boli uvo da li će biti blokirana ili ne, bitno da se prodala za 1800 dinara.. Po meni je ovo za PERMANENTNI blok sa sajta, ako se ponovo registruje, ponovo blok, i sve tako. Ili, blok IP adrese što mislim da ne postoji ovde, ali šta da se radi... samo prijavljivati dok pošast ne ode. Pa sledeći put neka se prošeta do kante za smeće, sa ovakvim cipelama neće usrećiti ni one što skupljaju po kontejneru, ali su ok za reciklažu.
2014 05 06
Neki prodavci kao da ne razumeju razliku izmedju osteceno i neupotrebljivo.Desi se nekad da neko prodaje cipele koje je skupo platio,kojima treba da se zamene fleknice ili bilo sta sto obucar moze da popravi.Kad to navedes spustis cenu na odgovarajucu i takva roba nadje kupca.Ali ovo je dno dna. Nazalost kao i stavrnom zivotu ocekivati da te lav nece pojesti samo zato jer ti ne jedes lavove je apsurdna. Zao mi je devojke koja je ovako prosla,ali pamet u glavu drugi put. Ova sto je prodala sigurno se nece javiti,nit vratiti pare,ona je ovo uradila svesno.Ne mozes slucajno da posaljes raspad cipele.Nisam se davno ovako zgadila nad nekim predmetom,jos od onog cuvenog dzempera sa flekama sumnjivog porekla.
2014 05 06