Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Treba mi misljenje

Danas mi je stigla jakna koju sam kupila uz popust (od 500,00 din) za 3,500,00 dinara. Komunikacija sa devojkom je bila veoma korektna. Zamolila sam je za dodatne fotografije, I rekla sam joj da mi je zao da je maltretiram, ali sam toliko toga kupila I u vecini slucajeva omanula, pa mi zato fotografije I trebaju. ona je zaista poslala preko cetrnaest, nakon kojih joj nisam postavila vise nijedno pitanje. uplatila sam joj novac pre isporuke iako nema nijedan utisak, ona mi je nudila kopiju lk, ja sam odbila I rekla da joj verujem. jedino sto sam joj napomenula je da je to bude to sto je fotografisala, da nije isflekana I da nema mane koje ona nije naglasila. stigla mi je jakna koja je u jednom solidnom stanju, ali brend jakne koji se nalazi na grudima I koji je stvarno uocljiv je verovatno prepeglan ili mu se nesto dogodilo da je tu prakticno rupa iz koje viri punjenje. Bela boja jakne je od pranja ili loseg hemijskog ciscenja poprimila sivu boju, I to zaista izgleda bezveze. Zvala sam je I rekla sam joj to I rekla sam joj da za mene to nije prihvatljivo I nosivo I da se to na fotog. ne vidi I blabla I da hocu, ako se ona slaze, da joj jaknu vratim, cak sam joj I fotografisala... I da ne razvodnjavam previse.. ona misli da sam ja to uradila I da eventualno moze da mi vrati pola para. Ne razumem o cemu se tu radi??? bez obzira na rizik on line prodaje kojeg sam jako dobro svesna, iz tog razloga nikada nijednu jedinu stvar koju sam pogresnu kupila nisam vratila, nikada,zato sto su dame koje su mi prodavale tacno, jasno i precizno opisale svoju ponudu, sve ostalo je bila moja odluka i moj rizik . smatram da ovakvo ponasanje nije fer. zanima me vase misljenje i vasa iskustava
2014 05 09
ja sam stvarno do sada imala fenomenalna iskustva. sve clanice sa kojima sam saradjivala su superrr ali eto.. i bas kada se nameracis da bude sve u redu.. moša. ja mislim da je ona znala za taj nedostatak, ali je vesto prikrila.
2014 05 09
pa pakao. bas bezveze. kako si resila?
2014 05 09
pa ja ne znam sta sad, zato se i savetujem. to uvaljivanje nije u redu. stvarno ne znam kako da reagujem. ja razumem da svima nama nesto promakne, ali to valja da se fino resi.. ja bih tako.. ne znam
2014 05 10
sigurna sam da si u pravu sofijasan.
2014 05 10
Znaci muka mi je kad vidim da neko ko ima kikseve u svom radu, krene sa zalopojkama na tudjim temama :@
2014 05 10
Moze da ti posalje 101 slikui i da vesto prikrije nedostatak uz dobar aparat i blic, a i photo shop... nekad uopste ne mogu da provalim kako zapravo predmet izgleda jer toliko obrade slike da izgleda kao nov [:vrtoglav] Ako nece da ti vrati novac, daj negativnu bez razmisljanja.... [:tuzan]
2014 05 10
Poslala sam vise slika,da na kraju janka nije cisto bele boje-vec je pustila boju,znak na jakni ima rupu,u slici koju sam dobila,brend koji ima ti siris-prstima,tako da se izrazim..ja jaknu sam poslala kao sto je na slikama,nista od slika nije obradjeno..u posti sam dala da se jakna posalje u kutiju-koju nisu imali,spakovana je u kesu - DA SE RAZUMEMO NE OGRADJUJEM SE TIME,SAMO KAZEM JAKNA SAM POSLALA NORMALNU,I JOS JEDNOM NE ODRADJUJEM SE..na mojim slikama koje su na profilu vidi se boja jakne-nije kristalna bela boja molim vas pogledaj te..receno mi je da je jakna pustila boju,a pritom sam poslala 15-otprilike slika,..postavicemo ih ako treba...rekla si da si kupila dosta stvari na krpicama-od kojih ti jedna ili dve valjaju-svi mi smo prevaranti,slobodno mi daj negativan-to je tvoje pravo..necu da se raspravljam,slika govori hiljadu reci
2014 05 10
marina, govoris neistinu. pre svega povuci recenicu da sam rekla da su svi prevaranti! slikala sam predmet tacno onako kako treba da se slikaju nedostaci kada ih nudis na prodaju. sa tobom sam od starta postupila sasvim iskreno I rekla da sam nekoliko puta omanula kupovini I da hocu da ispadne dobro. zato sam I trazila fotografije. jako dobro znas sta si uradila I da si prikrila taj nedostatak. ja sam htela da se ovo resi na fin nacin, cak sam ti I rekla da ne insistiram, ali posebno si me uvredila kada si rekla da sam ja to uradila, tako da bez obzira na ovu prepisku ja I dalje ocekujem da mi se javis da se dogovorimo sta cemo dalje.
2014 05 11
Ali ''ne odradjuje se''... :D
2014 05 11
nemoj da nudis fotografije zato sto se ofires. sada kada znam za problem i kada bolje pogledam fotografije ove jakne u tvojoj prodavnici, primecujem da je strana gde je brend uvek malo prekrivena. colmar inace ima srebrni okvir oko oko samog Brenda, ciji se otisak na tvojim fotografijama nazire, sto znaci da je nekada bio tu I ja sam to registrovala kada si mi slala foto, ali to meni nije bilo vazno, zato sto su tvoje fotog.pokazivale da je sve ostalo ok ali svakako ukazuje da si imala problem sa tim. potpuno je nerazumno da ja ovo uradim I da ostanem I bez jakne I bez novca. van pameti. a posebno neko iz post expresa na koje si me uputila da im se pozalim. ovo su fotografije koje si ti meni poslala. [slika:9fd2d1d6-e8d7-404a-a066-960dfd07a1cd] [slika:49dd18e3-878d-41c2-aeaf-9587bdd4bc86] izmedju ostalih.. a ovo su fotografije koje sam ti ja poslala kada je jakna stigla [slika:82996110-7d7c-44ac-8c2c-eba04df00bbe] [slika:3208a5ef-6ea2-448b-b145-ce46128cefde] [slika:535b2dcf-bc79-4cd4-931e-b60aaeb3d1d1]
2014 05 11
Kada se uslika sa blicem, ili se posvetli slika, pojaca kontrast itd i siva jakna bi izgledala belo. Mislim da nije u redu sto je clanica izostavila te informacije. Takodje, znak brenda je jasno ostecen.. Uvek postoji mogucnost da zaista ne primetimo nedostatak, ako je neka sitnica u pitanju, desi se... ali ovde je puno toga u igri.
2014 05 11
hvala na podrsci lahabanacubana, da ne pomislim da sam sitnicava I blesava. kada bih postavila I fotografiju postave, za koju je rekla da je rasivena par cm, to bi tek bila sramota, a ja joj to nisam ni zamerila. mozda bih I ovo tolerisala da se ne nalazi na mestu gde je to zaista uocljivo.
2014 05 11
+ dala si 3,500 za nju, a ostecena roba se ne prodaje po toj ceni... Verovatno je ne bi ni kupila da si znala u kakvom je stanju. Ja bih trazila da mi se vrati novac, jer opis nije tacan. Da se barem ti nedostaci mogu srediti, kao npr rasivena postava, koja se moze usiti, ali kako da sredis taj znak i kako da povratis belu boju? Nije u redu od strane prodavca.
2014 05 11
Mislim da bi bilo fer i korektno da ti se vrati novac,jasno je da si izigrana! [:tuzan] Meni je stvarno muka vise od podvaljivanja,bilo bi me sramota i da poklonim neke stvari koje se ovde prodaju...i to po paprenim cenama... Rekla sam,pa porekla da necu vise kupovati koriscenu garderobu ali od danas cu sama sebi nalupati samare ako budem ista vise kupila ovde!Ne kazem da su sve stvari koje sam kupila bile u ocajnom stanju,imala sam puno srece da saradjujem sa super devojkama cije su stvari bile stvarno izuzetne i bez mane ali zbog par osoba sklonih pokvarenluku,kojima je u opisu pisalo "bukvalno kao novo,noseno samo za Novu Godinu,itd" da bi na kraju umesto te nove,stigla pocepana stvar na vise mesta sa,verovali ili ne,nekoliko cicaka,pokupljenih na ko zna kojoj livadi...neka hvala,jeftinije mi je da kupim novo,ma koliko god kostalo! [:besan]
2014 05 13
1 2