Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Laserska epilacija- iskustva :)

Devojke, je l' neka probala epilaciju (trajno uklanjanje dlaka)? Videla sam par ponuda na popustima, ali nisam sigurna jer ne poznajem nikog ko je isao na to..Ako neka ima iskustva, bila bih mu zahvalna da podeli sa mnom. [:lepota]
2014 11 03
super tema i mene zanima [:osmeh]
2014 11 03
draga ja sam radila 2 god u estetskom salonu gde izmedju ostalog ima i laserska epilacija...probala sam na sebi naravno ( radila sam komplet noge, pazuh, prepone) , ruke nisam jer nemam dlacica, nego da ne duzim...kazem ti radila sam na sebi, to ti je iskustvo iz prve ruke da je ODLICNA STVAR!!! br tretmana zavisi od toga koliko su ti jake dlake kao i to da li su svetlije ili tamne, izrazito crne... zapamti, od jednog tretmana nista ne mozes da uradis! Moj ti je savet da uzmes 10tretmana ako su ti jake i crne dlake...imas jedan tretman nedeljno, posle treceg tretmana, tj posle 3 nedelje imas pauzu 2 nedelje, pre svakog tretmana moras biti sveze obrijana na toj regiji na kojoj planiras da uklonis malje..znaci nikakve depilacije, vosak, secerna pasta, kreme...nista, vec samo brijac da bi koren bio jaci i brze se uklonio iz tela... jeste malo cimanje, i dugo traje proces ali mirna si 2 god! :))
2014 11 05