Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

MILJANA NIKOLIC

Pojam polovno je kada je nešto nošeno, a nešto što nije nošeno - nikada, a samo mu je skinuta etiketa onda je to novo. Novo je i iz razloga što ima više veličina. Odakle nekom polovna stvar u više veličina - jedino možda kod bliznakinja [:kezitise].... a i neke stvari su nam i sa etiketom, a negde visi deo od etikete, u svakom slučaju na našem profilu 99% novih stvari [:osmeh]
2015 06 06
novo bez etikete. vi ste napisali polovno besprekorno, ocigledno nemamo istu terminologiju, ali svejedno, dok se kupci ne zale, znaci da imate komunikaciju kako god.
2015 06 06
Mene je zeznula [:tuzan]
2015 08 21
kad je tebe stigla da zezne?
2015 08 21
jbt ta zenska ko zna koliko profila ima... [:sokiran]
2015 08 21
I mene je zeznula za 700 dinara. Pre mozda 2-3 meseca.
2015 09 18
Znam ovu devojku i zaista sam iznenadjena sta sam sve ovde procitala.. Znam da je cudna, ali nisam mogla ni da zamislim da se ovim bavi. A bas sam se pitala odakle joj toliko stvari, jer otprilike znam njenu porodicnu situaciju.. Isto tako znam da su profesori u srednjoj bili strasno besni na nju, jer su provalili da ona radi sve na svoju ruku i da ih bukvalno sve vrti oko malog prsta, jer nisu mogli nista da joj urade, ta devojka nema ni straha ni bilo cega, prica samo kad ona to odluci, sve posmatra cudno i smeje se bez razloga. Strasno. Drzim vam palceve da uspete sve da povratite vas novac i nadam se da ce joj se obiti ovo o glavu.
2015 09 22
Ovo što sam sad pročitala podseća me na uvod u neki dobar triler...
2015 09 22
Verovala ili ne-tako je.. :/
2015 09 23
Poslala sam joj poruku na fb-u ali naravno da je iskulirala.
2015 09 23
Mozes li da mi das njene podatke? Zelim da je tuzim.
2015 09 23
Miljana Nikolic Mala Vrbnica bb 37233 Velika Vrbnica Srecno.
2015 09 23
Treba Miljancicu da posaljemo u neki reality, skroz je taj tip. Koliko je clanica do sad zeznula ovde, bar 200, treba otvoriti JEDNU temu gde ce se skupiti sve prevarene clanice i grupnu tuzbu malom olosu!
2015 09 23
I mene je zeznula pre koji mesec za 1000 din,zagubila sam uplatnicu ali imam prepiske sa njom.
2015 09 27
Devojka je stvarno kreten,pravi prevarant.Videla sam je pre nedelju dana u jednom butiku.Razgledala je stvari.Po njenom oblacenju se i vidi da nesto sa njom nije u redu.Pa kad bi ste se sve sastavile,to nije mala suma,pa da podignete krivicnu prijavu protiv nje.
2015 09 29
1 2 ... 9 10 11 12