Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

MILJANA NIKOLIC

znam jednu koja koristi samo crvenu i roze boju za naglasavanje kojecega iz printova , kakva slucajnost [:smejuljitise] a sada, dzodzo, zaista te molim NE BUDALI SE SA OVIM VISE.. SRAMOTA ME JE BILO DA CITAM, ako mi verujes
2015 06 05
Jedino nedostaje slika PE posiljke i te zelene majice odnosno stanja u kojem je stigla... [:sokiran] izgleda deca pocepala... [:smejatise]
2015 06 05
tara draga
2015 06 06
Koja slucajnost da bas najbolja drugarica od dzodzo odlicno radi te montaze poruka [:smejatise] ali da ne gresim dusu, mozda je i dzo naucila u medjuvremenu, ocigledno muljatorima treba i to znanje
2015 06 06
Vi ste napaćene, očigledno na svakom koraku isprevarane dušice koje su toliko ogorčene, sumnjičave i pukle da mislite da su svi pukli kao vi. Hajde sada lepo pajkite, same u duši i sutra je novi, ali vama ne drugačiji dan no današnji, svaki pređašnji i svaki naredni.....dug je život....jedite se polako da trajete. I verujte u to da su svi kao vi....drugačije gubite svaki smisao postojanja. [:isfrustriran]
2015 06 06
kad pre iscita obe teme [:sokiran] ili mozda vec znas o cemu se radi u njima [:smejuljitise]
2015 06 06
Ja samo posmatrace opskrbljujem potrebnim informacijama da sami izvedu svoj zakljucak, nista vise. Milena je to bas lepo srocila onda. :) Nista nije onako kako izgleda. A o slucajnosti, tj verovatnoci niza koincidencija mogu da dam objektivan brojni odgovor koji ce uslediti za par minuta :)
2015 06 06
Jeste,sad montiram i poruke bas za Miljanu.. i bas za ovaj forum i bas eto time se bavim.Nemam druga posla. Ako nekom jos treba obuka neka se javi,eto ova Ljekic je bas zadovoljna a cak joj nisam ni naplatila obuku. Koja slucajnost da me bas zabole uvo za prevare na sajtu.
2015 06 06
Verovatnoca da je je Jovanina drugarica montazer je (nagrublje gledano) 0,0005. Verovatnoca se krece u intervalu (0,1)
2015 06 06
Milena, bez ljutnje, ti si mi prva pala na pamet kao neko ko zna kako se lako montiraju razgovori ..
2015 06 06
Hoce li clanica Ljekic da postavi fotku te adresice sa sve Pe brojem posiljke , molicu lepo sta meni znaci konverzacja dva nepostojeca naloga, kada se cak i veruje da ih je isti (treci) nalog i stvorio [:smejuljitise]
2015 06 06
Izvini, dzole, ne mogu da ti posvetim paznju trenutno, imam upit na divlop, hvala na reklami elem, neka clanica Ljekic ne zaboravi na fotku adresnice , sa jasno vidljivim brojem posiljke [:lepota]
2015 06 06
o cemu ti pricas,aman? [:plakati] [:smejatise] pa dokle ces da se blamiras ovako javno? samu sebe si zakopala, nisam te ja terala da napdas prva SR, pa onda da otvaras nalog Ljekic da bi neku svoju pricu i ideju ucinila uverljivijom. Pa si se onda sve dublje i dublje ukopavala u lazi. Pa pogledaj koliko si samo besna. zasto ni u jednom momentu nisi napisala da TI NISI LJEKIC? nego se branis samo sa Ljekic naloga, zaboravljajuci da treba i sa Dzodzo naloga da kazes koju na tu temu. Sama se kompromitujes, jer ti bez drame ne mozes da funkcionises, ocigledno.
2015 06 06
dzabe, djole, niko se ne ukljucujeeee [:plakati] [:plakati]
2015 06 06
Ako ne trazis podrsku clanica onda si trebala u inbox da pises adminu [:smejatise] a rekla bih da ce brojnije biti devojke koje ce od adminke traziti tvoj blok [:plakati]
2015 06 06
1 2 ... 7 8 9 10 11 12