Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

MILJANA NIKOLIC

Ne mogu da verujem.... Posle svega sto je uradila i dalje hara po sajtu.... "Ne ide puder na prljav obraz,visoke stikle uz najnizi nivo inteligencije i skupa odeca uz cenu koja na celu ti pise.Ne ide!!!" OBAVESTENJE: MILJNA NIKOLIC iz Male Vrbnice, veliki prevarant koji hara sajtom Moje krpice rs. [slika:3c659922-4167-46c3-b349-4d88f9643f1c]
2014 11 14
Posto pratis forum Miljana, vec sam te upozorila da prestanes sa ovim za..bancijama, da ne bi zaglavila u zatvoru vrlo skoro i vrlo dugo, ali vidim da se nisi smirila i nisi skapirala ozbiljnost situacije, zato cekaj drustvo iz Mup-a ovih dana, pa ces tada videti koliko je ozbiljno... P.S. Tako ne bih volela da sam sada na tvom mestu, jer kako je (pre jedno mesec dana), donesen nov zakon o internet kriminalu, osudice te za primer...
2014 11 14
Pozdrav devojke. Ja sam nova ovde.Mene je takodje prevarila narucila sam 2 trenerke Miki Maus ali su mi atigle pantalone izvucene iz kante za djubre koje smrde i uzas... I te pantalone su me kostale 2000 bez dostave naravno.Kada sam joj poslala poruku ona je snizila cene.Ja naravno sve uplatnice i sve imam.I naravno da sam za to da je vec jednom neko prijavi i da se nadje tamo gde treba da bude.
2015 04 05
Strašno?! Staršno je što članice poput vas ne čitaju utiske!
2015 04 05
Miljana Nikolic hara i limundom... Imala sam "slucaj sa njom" preko limunda ali tek sam sada povezala da je to ta osoba kada sam u temi videla Mala Vrbnica nemoguce da ih ima vise u tom malom mestu Naravno,na limundu postoji ozbiljna organizacija i profil joj je vrlo brzo bio blokiran, devojka je za par dana sakupila preko 20 negativnih Gnusam se takvih ljudi, treba da odgovara krivicno , koliko vidim ona se prevarama bavi u vidu zanata, i hara na svim frontovima, ne mozes nigde nista vise da kupis ili prodas da te ne prevari na ovaj ili onaj nacin Miljana Nikolic!!! Strasno!!!
2015 04 05
Evo devojke da vas obavestim.Danas me je zvao Miljanin otac i izvinjava mi se.U roku od 2 sata uplatio mi je pare koje sam ja dala za "trenerku" i postarinu.
2015 04 06
Koji oni problem imaju njihova stvar,NAJBITNIJE je da si ti povratila svoje i drago mi je da si u tome uspela [:osmeh]
2015 04 07
ovo sto Mila pise je laz, jer je nalog napravljen taj dan kad je i komentarisala i nije posle ni ulazila na sajt
2015 04 27
Poštovana, ja sam osobu pod imeno Miljana Nikolić sa brojem 061 1938952 upravo prijavila policiji i kontaktirala svog advokata tako da ću podneti privatnu tužbu. Ako neko želi da mi se pridruži moj mail je anajovanovic01979 gmail.com i posaljite mi i vase primedbe. Nayalost, smtram da ybog takvih stvari treba da odgovara i ovaj sajt. Srdačan pozdrav,
2015 04 28
[email protected] se na greskama u prethodnom textu jer sam mnogo besna...
2015 04 28
tako nesto sam i pisala svojevremeno, ne zna na ciju zenu ce naleteti, na kakvog ludjeg ludaka, koji ce samo zbog principa da ode i nadje je...
2015 06 02
Ko je zainteresovan da se licno upozna sa Miljankom, nek mi se obrati kad svrati u Ks, znam gde bleji 24/7, nema dana da je ne vidim po 5 puta [:osmeh]
2015 06 04
I sto se sad ne javite da je vidite, kad ste toiko prevarene? Brdo clanica je prevareno idite lepo nadjite je, kad se devojka vec nudi ,
2015 06 05
Nema potrebe da je ganjam. Upravo me je nazvao njen otac. Veoma prijatan čovek. Insistirao je da mi uplati nazad iznos, i na moje insistiranje da to zaboravi jer ima veći problem on je nije odustajao od uplate. Međusobno smo se izahvaljivali na razmeni informacija i zaželeli sve najbolje jedno drugom. Miljana....šta učini to roditeljima...da se stide umesto tebe? Prestani njih radi, sahranićeš ih pre vremena od sramote. Nisu to zaslužili. [:znojav]
2015 06 05
[:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] transfer blama
2015 06 05
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 12