Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

MILJANA NIKOLIC

U macko, jos smo bezobrazni [:smejatise]
2014 11 09
Macko, malo da se uzvrati doticnom gospodinu. [:smejatise]
2014 11 09
Nisam dosla ovog vikenda, dosla je ''Vrbnica'' meni, ali ako zatreba eto me. [:osmeh] Da znas ko je ''doticni gospodin'' rec ti ne bi rekla. Srecom on gleda sebe i nije zavrsio kao mala gnjida koja misli da je popila svu pamet sveta, jer je uspela da se barem na trenutak oseti mocno i opasno zato sto je prevarila par neinformisanih devojaka. [:osmeh] Ne sekiraj se i pazi da ne pogrickas ruku na putu do prodavnice. Uskoro ce tebi i slicnima odzvoniti. Pozdravi Valentinu, Margaretu i ostale. [:poljubac]
2014 11 09
Ehhh, baš štetaaa. [:smejatise] Ja se baš ponadala, htela sam i žurku da napravim. [:smejatise] Toliko si mi prirasla za srce. [:smejatise] Naravno da znam ko je. I baš se može primetiti da gleda samo sebe......... . [:jezik] Ahm, pozdravljaju i one tebe puno, puno, punoooooo. I očekujemo te uskoro na kafici, zajedno sa gospodinom. [:smejatise] [:smejatise] [:kezitise] [:osmeh] [:poljubac]
2014 11 09
Miljana, smaras. Idi kafenisi, dosta si provocirala ovde. Ne mogu da verujem da te adminka nije obrisala, I DALJE.
2014 11 09
I ti TinaKris smaraš, samo se mešaš u nešto što se tebe ne tiče, i javljaš se iako te niko nije zvao... [:jezik]
2014 11 09
Ali Miljanice ti si divno bice za izucavanje kad covek zeli da bude psihijatar, kako da te se okanem? [:tuzan]
2014 11 09
Zašto je onda otvorena tema o meni, ako ne smem da se javim!? [:smejatise]
2014 11 09
Hmmm, pa ne znaaaam... mozda da bi se devojke sabrale za koliko si ih pokrala pa onda dosle da ti naplate sa kamatom.. Znas ono, troskovi puta, bezobrazluk, dusevni bol, itd [:smejatise]
2014 11 09
Heheh. [:poljubac] Još. samo kada bih znala kakve ti veze imaš sa time... [:osmeh]
2014 11 09
Jao pa ko je to na forumu.hahahah....prosto ne verujem jos samo fali Dragana Mirkovic....hahahahaa [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2014 11 09
I NARAVNO DZEJ [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2014 11 09
[:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2014 11 09
Miljana, posto ne odustajes, prosledjujem tvoju sliku i podatke svima u Krusevcu i preko Fejsa i preko novina, dosta si imala vremena se smiris..... [slika:a1815d4c-1908-44c1-b5f6-88c881ec4633]
2014 11 10
Aaaaaaahahahahahahahahaha....jao jao boze dragi...i ova LOPATA ima hrabrosti da vara ljude preko neta..?????..cccccccccccccccc...KOMENTARA BEZ [:kezitise]
2014 11 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12