Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

MILJANA NIKOLIC

Sta reci a ne [:plakati] ....
2014 11 10
Miljana, draga, prilicno sam ubedjena da ne znas o kome pricas cim tako pricas o njemu, pogotovu sto i on tebe pamti kao malu debelu devojcicu, ali dobro, sta drugo da se ocekuje od raspustenog i iskompleksranog deteta. [:osmeh] Ocekuj me, napravicu ti ja zurku, samo polako. [:osmeh] Ovde te je prepoznao, kako si medena, mora da si pojela sve kolacice. [slika:dfaec972-26ba-46f1-8e76-3e5fe70e2ef1] Ninarichi85 zasto joj ostavljas kosuljice u onoj temi? Zasto ih iko vise ostavlja? [:sokiran]
2014 11 10
Ma nemoj biti ubedjena draga. Ja njega nisam videla godinama, a i kada je ziveo ovde retko sam vidjala. A on kaze "mala izgleda kao da je poremecena"... [:smejatise] A u zivotu nismo ni rec progovorili, čini mi se... [:osmeh] A i ja nisam više tako debela kao na ovoj sličici. [:smejatise]
2014 11 10
Nema potrebe rec jednu da razmeni sa tobom . Lepo je decko rekao 'mala IZGLEDA kao da je poremecena' , dovoljan je tvoj izgled,tvoja pojava da jedan laik donese takav i tacan zakljucak . Nije stvar u tome sto si ti debela, stvar je u tome sto si odvratna od glave do pete i u svakom pogledu .
2014 11 10
Informacijo, on i dalje zivi tu. Ja ne znam sta covek moze da pomisli za osobu koja konstantno sama ide ulicom, grize pesnicu i gleda okolo u dvorista polu spustene glave, ispod obrva. I ne kaze samo on da si takva, ima ljudi koji te vidjaju i dalje i koji su pricali sa tobom, mozda si naucila da hodas na stiklama i mozda vise nisi debela, ali i dalje si cudak bez mozga cim mozes da radis ovakve stvari. Debelim ljudima nista ne fali niti sta imam protiv njih, protiv tebe imam, kolacicu. Varas ljude koji sa mukom zaradjuju i odluce da kupe nesto, a ti ih naguzis, izvinite na izrazu. Normalno da niste progovorili ni rec kada si balavica i sociopata, nekad je ispravno suditi po koricama. [:osmeh]
2014 11 10
Ahahahah, slatko me nasmeja, majke mi. [:smejatise] A u te osobe spada njegova mamica, jel'te? [:osmeh] A za ovaj drugi deo teksta si mozda u pravu. [:stidljiv] ....ali za zadnju rečenicu ne. [:jezik] On nije ne znam koliko stariji od mene, pa sam ja balavica. P.S. Nije ispravno nikada suditi po "koricima". [:osmeh]
2014 11 10
Njegovu majku ne mesaj, da ja ne umesam tvoju, iako tvoju treba umesati, jer radite zajedno. Pricam o mladjim osobama, ne o majkama, one tek nemaju vremena da se macuju sa tobom i imaju pametnija posla. Vidis da ne znas o cemu pricas, on jeste stariji od tebe dosta ali i da nije tvoje ponasanje pokazuje da jesi balavica i da ces to i ostati. Bitno je to da ces ti uskoro nadrljati i ja to jedva cekam, stvarno se nadam da ce se clanice skupiti i isterati pravdu na videlo. [:osmeh]
2014 11 10
Pocelo je, pocelo... A slede i Krusevacki mediji....
2014 11 10
[slika:45474678-f214-4a2b-91f1-d2ae8f32dfaa]
2014 11 11
Miljana Nikolic ,Trg Kostornica 41 ,37000 Krusevac ....061 193 89 52...podaci clanise sa SRB NAKIt....zamalo da me nasamari za 1400 din ali sam bila pametnija od nje...:D..
2014 11 13
Kako joj ne dosadi??!
2014 11 13
Ma, zasto se vise ne skupe prevarene clanice da je tuze? Ima ih gomila i to nisu male pare, imaju svedoke, neka skupe uplatnice i neka je sklone vise. Punoletna je i mora da odgovara, jesu sitnije prevare, ali kada se skupi na gomilu nije malo.
2014 11 13
Svaka čast Jelisaveta na upozorenju i saradnji, sprečila si da mnoge članice budu oštećene.
2014 11 13
Uzas jedan,nova sam clanica pa nisam nesto imala vremena da citam sta pise na forumu.Danas me je prevarila ova poremecena osoba Miljana 1300 dinara sa postarinom umesto torbe poslala mi je ranac koji je uyasno smrdeo...........Novac nije presudan vec cinizam dala sam joj rok tri dana da novac vrati jer ne zna sa kim se zakacila..............Imam malu bebu i besna sam jer sam otvarala glupi paket ...Imam sve podatke njene,upletnicu i paket cuvam..............Nakazi jednoj maloj uskoro nece pasti napamet tako nesto
2014 11 13
A da cuvam i poruke sto smo se dopisivale,cak je u porukama vredjala jednu clanicu
2014 11 13
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12