Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

MILJANA NIKOLIC

Kome treba FB nalog - poslacu mu u PP
2014 11 05
Eto, jos bolje, samo sam iznela pretpostavke, nisam znala da moze tako, daj Boze da se vise ne desavaju ovakve stvari, koji sam stres dozivela kad sam otvorila paket, ne zelim nikome takvo iskustvo, jer ne odlaze tu samo pare, nego i zivci.
2014 11 06
Tako je micamilica sve sto se tice udskog procesa, a samo je jedna Miljana koja je `95 godiste, a imamo i sliku, broj fiksnog, ime oca, majke godinu rodjenja... Znaci- SVE... Sada je samo na clanicama da se skupe materijalni dokazi- uplatnice, prepiske, ma sve sto treba....
2014 11 06
MENE JE PREVARILA ZA 1800 DINARA+POSTARINA UKUPNO 2200DINARA SACUVALA SAM ORIGINALNO PAKOVANJE KOJE MI JE POSLALA SA PAPIROM POSTE. TO MI JE OSTALO KUCI, RADIM U PONEDELJAK PA MOGU SKENIRATI I POSLATI, SAMO MI KAZITE GDE. HVALA STO STE POKRENULE SVE OVO, JER U OVO TESKO VREME NIJE MALO KADA TE NEKO PREVARI ZA 2200 DINARA I POSALJE CARSAF IZ NAFTALINA, JOS JEDNOM HVALA
2014 11 06
LelicaMarelica Kragujevac, 10 predmeta 2 utisaka, 0% pozitivna Prate: 9 Prati: 1 Poslednji login pre 1 sati I jos se loguje, admin je nije ni blokirao, a kamoli obrisao profil iako je prijavljena... [:vrtoglav]
2014 11 06
Zna se gde treba da budu ljudi koji su odlepili, nek' joj roditelji plate adekvatno lecenje, a ne da leci svoje frustracije ovde i da joj to bude izgovor za kradju [:vrtoglav] Necu da sazaljevam nikoga, svi mi imamo svoje probleme ali ovo je bezobrazluk koji je prevrsio svaku meru. [:isfrustriran] Nadam se da cete uspeti da povratite novac ili u krajnjem slucaju bar nek' sve izadje na videlo, da joj ovako nesto vise nikad ne padne napamet.
2014 11 06
Priključujem se temi.. Ja sam sva sreća na vreme obratila članici theduchesskoja me je upozorila na nju.
2014 11 06
Paketi se salju i na ime njene majke...ona takodje ucestvuje, brani je i sve negira, a onda kaze - krivica je obostrana, ali mi se nikada necemo videti na sudu. Majka koja je spremna svoje dete da posalje u zatvor , ide na jos veci rizik grupne tuzbe - a pri tom mala sve vreme misli da ce joj majka pomoci... A na sudu ce se pojaviti - milom ili silom ,a onda cemo je tuziti ne samo za prevaru nego za jos 5 tacaka zakona
2014 11 06
drage clanice i ja sam htela da se prikljucim ovoj temi, ali meni je danas dug licno vracen [:osmeh]
2014 11 06
MajaKocic@ licno???
2014 11 06
Hahahaha, tek registrovana, a već je prevarena i dug joj je vraćen. [:smejatise] (MajaKocic) [:smejatise]
2014 11 06
Mislim..... Sta reci........ [:vrtoglav]
2014 11 06
IvanaDjurovic da licno. Obecala sam da cu je naci, jer krusevac je ipak mali grad. i danas se to i desilo. [:osmeh] Dvojica drugara i ja smo posumnjali da je ona kada smo je videli ispred Rode sa nekom niskom devojkom i prisli smo joj. u pocetku se zbunila ali na kraju ipak priznala. i to mi je umesto 3200 dala 4000 jer "kao"nije imala sitno a nije htela da saceka da joj damo 800 dinara nego odmah otisla a ta devojcica sto je bila sa njom je pocela da place [:smejatise]
2014 11 06
I ti misliš da ta priča ovde "pije vodu"? [:sokiran] Bolje ti je da vratiš tim devojkama pare, nego što lupetaš ovde. Nikome pare sa neba ne padaju, i puno pravo imaju da te tuže. (MajaKocic)
2014 11 06
Neću više da off-topikujem. [:smejatise]
2014 11 06
1 2 3 4 5 6 7 ... 12