Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Potrebna mi je pomoc iskusnijih clanica

Ovako ja sam na krpicama oko dve nedelje, i evo vec sa prvom saradnjom imam pomalo neprijatno iskustvo. Naime, ja sam ovaj profil prvenstvo otvorila da bih prodala potpuno nov casio sat koji sam dobila na poklon ali ne i nosila jer mi boja (roze) ne odgovara, nisam imala uz sta da uklopim. Malo sam se raspitala i on u prodavnicama kosta 6000 pa sam ga ja ovde stavila za pola cene, uz sat je isla i garancija na dve godine. Javila mi se zena, i dogovorile smo se da joj ga posaljem trazila je pouzecem jer ja nemam utisaka pa da je ne prevarim i ja sam pristala mada nema ni ona tj nije imala. Sve je to proslo dobro, stigao njoj sat i meni novac, medjutim kada joj je sat stigao javila mi je da je razocarana jer je ocekivala da bude glomazniji ali da to ipak nije to mene, ostavila mi pozitivan utisak (koji je sada obrisala), nekoliko dana kasnije je javila da sat kasni a da sam joj ja napisala da radi, i sat je zaista ispravan samo su mu oslabele baterije sto ja i nisam mogla da znam jer je samo stajao u kutiji, sa garancijom koju ima baterije moze besplatno da zameni. Htela je da vrati sat ali ja zaista nisam zelela da pristanem na to jer koliko sam primetila niko ne menja stvari jer kupac nije zadovoljan kako izgledaju uzvio. Pa me samo zanima vase misljenje da li sam postupila ok?
2015 02 03
Naravno!!! Potpuno ispravno, samo ako si naglasila u opisu i stavila odgovarajuce slike onda nemas za sta da brines. Isto bih uradila. Pre kupovine sve se lepo raspitas ako treba pitas da ti prodavac opise, uslika, izmeri sve i tek onda odlucis da li ti odgovara ili ne. Podrzavam te, opusti se. [:lepota] [:poljubac]
2015 02 03
Hvala puno, slala sam joj dodatne slike, sat sam islikala iz svih uglova.
2015 02 03
Iz moje perspektive ti nisi duzna da vracas novac.Ako je sat ispravan i ima garanciju i jos je proslo nekoliko dana od saradnje tu se prica zavrsava.Da je u startu primetila recimo da je sat neispravan bilo bi korektno da joj vratis novac ili da si dala pogresan opis,ovako nema potrebe.Bateriju bar nije problem zameniti.Ne moze saradnja da protekne super pa da se neko posle par dana popismani..cim je stvar urucena u ispravnom stanju savest je mirna a sta se posle cini sa njom nije vise briga prodavca..
2015 02 03
sigurno joj je prigovorio tata/mama/muz/decko sto je dala tolke pare [:smejuljitise] stvar je sada gotova, i ti si u pravu.
2015 02 03
Cuj, nije dovoljno glomazan, pa sto nije trazila dimenzije sata ili fotku na ruci, ili bilo sta? to kao da ja kupim suknju, ona stigne i ispostavi se da je do kolena, a ja kazem prodavcu da nisam ocekivala da je tako kratka, tj da sam ja zelela duzu suknju-a da nisam pre kupovine trazila mere. Baterija kao baterija, pa promenljiva stvar...
2015 02 03
fotku na ruci sam poslala, a i rekla mi je da je vidjala takve satove samo u drugoj boji pa sam ja ocekivala da zena zna sta uzima... zaista se nisam nadala neprijatnim iskustvima na pocetku
2015 02 03
Secam se sata posto mi je bio u omiljenim predmetima. Ocigledno je da je nov, a da je glomazniji ne bi ni na sta licio, bar sto se mene tice. A ako je samo baterija problem neka je, nemoj se time opterecivati, jer rekla bih da je to samo izgovor i da na konto toga trazi povrat novca. Ispostovala si je i to je jedino bitno [:osmeh]
2015 02 03
Novac ne vracaj ni pod razno-slike postoje-opis je tu-dodatne si slala. To sto se neko predomisli ili skonta da mu je taj novac potreban zarad neceg drugog (imala sam takvih slucajeva) napravi se luda. To ne razumem i ne podrzavam.
2015 02 04
pa, onda nema potrebe da uopste postoji prica o povracaju para, em si poslala fotke, em je sama rekla da je vidjala takav sat, znaci... Ili je potrosila pare koje joj sad trebaju za nesto drugo, ili je jednostavno, imala impulsivnu kupovinu, sto opet ne treba tebe da dotice, ti si sve lepo obavila. Baterija je i dalje totalno nebitna, to nije nesto sto ti mozes namestiti da radi dva dana, pa treci vec da ispadne da nije ok. lju kupuju nove baterije za telefone, a da ne mogu da uloze 300din za bateriju na satu.
2015 02 04