Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zamolila bih vas za misljenje!

E ovako sprej sam porucila od devojke spustila mi je cenu za 100din . kao sto mozete da vidite u opisu pise veoma malo potrosen medjutim kada je sprej stigao uopste nije odgovarao opisu pozvala sam broj tel koji je ostavljen na otpremnici da pitam u cemu je problem i zasto su mi poslalipola spreja ako u opisu pise da je veoma malo koriscen na telefon se javila majka od devojke koja sto i rekla verovatno vam je moja cerka poslala neku drugu sliku??! Medjutim kada sam objasnila da imam bebu i da eventualno sve sto prodam ovde iskoristim da kupom sebi neku stvar(ko ima dete razumece) na sta je ona rekla nije problem vratite sprej vraticu vam novac! Nakon sat vremena me zvala i zapretila ukoliko bude falila trunka "zna ona koliko ima" videcu ja.. Nakon toga stize poruka od cerke a ukoliko ne budete mogli da procitate prekopiracu tekst. Sprej poslala doticna godpodja me zvala i rekla kako nije u redu da sam zamenila bocu pa da sam nju prevarila pritom na otpremnici pise ista tezina i kad je ona slala i jad sam ja. Ja ispade prevarant,dobila negativnu ADMIN vec pet dana ne odgovara na poruke i ako ulazi na sajt!
2015 02 05
[slika:54cdec7e-63cc-4f02-8d2d-e42c3fa7003d]
2015 02 05
[slika:098493ed-c015-47b9-a4f0-d55e5ad3b1ba] [slika:44419330-88e1-44ed-935e-85e97fc8d6ed] [slika:0b03028b-4791-4cfa-ba05-e070cbedf004] [slika:56bbe0fe-8c13-447c-8efd-c24e4df06a6c]
2015 02 05
Jao sto volim te mame sto resavaju decici probleme....
2015 02 05
Mislim ajde da se vodimo onim napad je najbolja odbrana. Nikada ni jednu clanicu nisam prevarila da jesam ne bih imala 70 utisaka. A i postavite se u moju situaciju. Sta bi vi uradilr na mom mestu?
2015 02 05
Trebalo je da trazis sliku koliko je to "malo koriscen" pre kupovine, a ako su ti vratile novac a ti njima sprej, bas te briga, ti si svoje pare vratila, jedino da ostavis neutralnu sa objasnjenjem, a adminki pisi jos jednom. [:osmeh]
2015 02 05
Inace mislim da je najbolje da prekopiras tekst jer se jedva vidi, cisto zbog tebe.
2015 02 05
DoraFashion , pre 5 dana, 12:36 Rekla mi je mama da si joj rekla da ces da vratis sprej zato sto je potrosen. Veoma malo je potrosen sobzirom da ima 250ml ukupno cena je vise nego Odgovarajuca. Ako ti se ne svidja miris to je vec druga stvar trebala si pogledati na internetu pre nego sto si porucila. Molila si me da smanjim cenu a sada hoces da vratis. Uopste ne moram da ti vratim novac jer si proizvod dobila kakav je i objasnjeno uz SMANJENU CENU tako da je to sa tvoje strane cist bezobrazluk. Svakako da nikada necemo saradjivati a prenecu i ostalim clanicama sajta. Novac ce ti biti vracen posto stigne uplata a postarina opet ce biti placena od tog iznosa, jer mi ne pada na pamet da placam dinar za ovakve gluposti. Pozdrav.
2015 02 05
Pa ocekivala sam iskren opis nisam znala da vrlo malo potrosen znaci pola bocice! Adminu sam pisala vec tri puta i naravno nije odgovorio! Mislim da je nepravedno jer nikoga nisam prevarila
2015 02 05
DoraFashion , pre 2 dana, 15:36 Sram te bilo za ovo sto si uradila i kakvim se stvarima bavis. Postaracu se da niko od tebe ne kupi da znaju da si prevarant. Imam na papiru od poste dokaz da sam ti poslala bocu sa vise tecnosti i vecom tezinom a ti si mi poslala nazad ko zna sta!!!!!!! Ne mogu da verujem da se time bavis!!!!!!! Ali na ovom se nece zavrsiti veruj mi na rec
2015 02 05
maki89 , pre 5 dana, 12:58 Zdravo daleko od toga da mi se miris ne dopada bas zato sto mi se dopada sam i uzela da fali veoma malo kao sto stoji u opisu ok ne bi bio problem stvarno ali kad se stavi uspravno vidi se da je skoro pa pola potroseno. Uvala sto ste mi izasli u susret i smanjili cenu ali stvarno imam bevu i ovde ako prodam nesto vidim da bar sebi kupim nesto sto vredi. Jer trenutmo misam u mogucnosti da rasipam novac. Hvala na razumevanju maki89 , pre 5 dana, 13:15 I samo da dodam Vasa mamjka je rekla da nijr nikakav problem da vratim i da ce mi vratiti novac DoraFashion , pre 5 dana, 13:48 Naravno da ce vratiti kada joj stigne novac i sprej samo se bez veze cimala. Pozdrav maki89 , pre 5 dana, 13:52 Oprostite i moja je greska sto nisam pitala koliko tacno fali. Jer da sam znala da ima ovoliko ne bih cimala ni vas ni vasu majku. Stvarno mi je zao Nadam se da cu stici do poste sada ako ne u ponedeljak cu vam poslati. DoraFashion , pre 2 dana, 15:36 Sram te bilo za ovo sto si uradila i kakvim se stvarima bavis. Postaracu se da niko od tebe ne kupi da znaju da si prevarant. Imam na papiru od poste dokaz da sam ti poslala bocu sa vise tecnosti i vecom tezinom a ti si mi poslala nazad ko zna sta!!!!!!! Ne mogu da verujem da se time bavis!!!!!!! Ali na ovom se nece zavrsiti veruj mi na rec « Svi razgovori Vaš odgovor
2015 02 05
"Posto je koristen veoma malo s'toga i manja cena. " cena 1100 dinara za pola ovog spreja? ja sam 250ml u victoria secret radnji platila 10e a u lillyju je oko 1200-1300 din ako se ne varam
2015 02 05
Svasta... [:sokiran]
2015 02 05
Da bas bzv verovatno je ocekivala sa cu joj dati negativnu pa aj da okrene pricu kako.sam.ja njoj uvalila.. Jovanajovana ja trazila u lilly-ju i nije bilo kaze mi prodavacica da odavno ne dobijaju kao u fazonu izbacili iz prodaje.
2015 02 05
tvoja greska je sto nisi trazila fotke uspravno, a njena sto laze i maze. Budi srecna sto si uspela da vratis sprej nazad, ko zna koliko je vode na to pola bocice mala usula elem, pozivanje na malu decu i nemanje za struju, druge racune MOLIM preskacite ubuduce, jer niko kupca ne bije po usima da nesto kupi, same birate sta kupujete, i naravno da imate pravo da se zalite ako vas prodavac zavrne, tj ako predemet nije kao iz opisa, ali dajte preskocite sa pricom kako odvajate deci od usta da biste nesto kupile. Deca i kupovina necega su VAS izbor. A na prodavcu je da bude korektan. a zbog ovakvih stvari treba zabraniti decurliji da budu na sajtu, aman vise sa maloletnicima koji ne mogu da odgovaraju za svoje postupke, cuj pricu, mala prodala, a mama posle vraca pare i aminuje povracaj paketa.
2015 02 05
1 2 3 4