Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zamolila bih vas za misljenje!

Svako ko ima dete razumece prosto i jednostavno. Sto bi poklanjala nekome svoje pare za pola boce spreja i jos ja da ispadnem budala. Jeste moja greska sto niaam pitala koliko to malo fali,a kad sam pozvala da pitam sta se desilo zena(majka) je objasnila fali al kad se postavi vodoravno jedan prst a informaciju da fali pola spreja kada se stavi u normalno stanje je zaobisla... I nisam ja nikoga molila da mi pokloni jer imam dete,nemam za struju,hranu itd. Vec da za svoj novac kupim ono sto ja zelim.. A znajuci tebe verujem da se ni malo lepo ne bi provela da si u mojoj situaciji
2015 02 05
pricam uopsteno, nije argument da neko imam bebu ili bilo sta, vec da obe strane trebaju biti svesne u sta ulaze. A prodavac u ovom slucaju, nemam reci, imas srece sto se nisi prskala time, ko zna sta bi fasovala
2015 02 05
Aaa ok nisam te razumela. U pravu si. Nego kako doci do admina?? [:sokiran] [:pospan] [:znojav]
2015 02 05
samo privatna poruka.
2015 02 05
Admin je izgleda tu samo kad treba neko da se blokira,a kada treba da se ispravi nepravda ili odgovori na pitanje i ne daj Boze pomogne,nje nema..
2015 02 06
Konacno dobih odgovor kaze "ne brise ona utiske takva su pravila" koja su izgleda prekrsena 100 puta mislim da se ne lazemo nisam ja od juce na sajtu. Svega i svacega sam se nacitala. Bravo za odbranu korisnica sajta
2015 02 06
posalji joj prepisku i uvazice, naravno da nece da uvazi ako ne vidi o cemu se radi. ili joj posalji link teme, a ovde objavi od pocetka do kraja sve.
2015 02 06
Potpuno se slazem sa ovim 'pozivanje na malu decu i nemanje za struju, druge racune MOLIM preskacite ubuduce', tvoje je da se raspitas o predmetu koji kupujes...ne razumem zbog cega nisi pitala koliko je ostalo pa tek onda odlucila da li kupujes ili ne... Ne podrzavam nju, ali i ti si u ovoj prici 'kriva' koliko i ona. Sto se tice pozivanja na decu to je jako glupo. Jedna zena je od mene uzela kaput, trazila je samo M velicinu nije pitala ni za dimenzije ni nista (pri tome je kaput bio 3100), kada je stigao ne odgovara joj i zeli da vrati, mali joj je, a ona nema para za bacanje jer ima malo dete kome za te pare moze da kupi nzm sta ...mislim se alo zenska sto se ne raspitas pre kuovine [:sokiran] Nikoga ne zanima ovde da li imas decu ili ne, vec da prodaju (iliti u ovom slucaju uvale) neku stvar sto pre, tvoje je zato da budes oprezna i PITAS sve sto te zanima i imas srece sto je uopste pristala da ti vrati novac.
2015 02 06
Snooki koliko se secam mi smo imale ok saradnju! Naravno kao sto sam napisala da sam pogresila al izgleda da se ovde pre radi o onome aj da uvalim ako vec mogu. A puno je takvih prodavaca i naravno nisam ocekivala podrsku.
2015 02 06
I kao sto sam rekla nisam nikoga ovde doala da molim da mi pokloni stvar jer ja jadna mucena imam dete vec da za svoj novac kupim ono sto zelim. Aj da zaobidjemo pljuvanje po deci..
2015 02 06
Ja nisam rekla da sa tobom nisam imala ok saradnju, niti sam rekla da si ti losa osoba, samo da si TREBALA DA OBRATIS PAZNJU...Svakako da sam sa tobom imala odlicnu saradnju. Gledam sa strane, pitala si za misljenje pa sam ga iznela...bilo ko da je u pitanju to bih rekla jer zaista to mislim. Clanice ne paze od koga kupuju jos manje sta kupuju, i onda se zale kada ih neko prevari...mislim da u ovom slucaju nije klasicna prevara...jer ona nije naglasila koliko fali, a ti opet nisi pitala...i na kraju ti je vracen novac.
2015 02 06
mozda je za nju to veoma malo :-) kako god, sumnjam da ce admin reagovati u ovom slucaju probaj to sa njom da resis nekako
2015 02 06
Ne razumem bas to njeno nece da se mesa do juce su brisani utisci kome god je trebalo. Al izgleda da pravila nisu ista za sve. Neki su privilegovani neki nisu. Bas cu potraziti teme u kojima je napisano kako im je admin brisao utiske cisto da vide i ostale clanice o cemu je ovde rec. A mislim da sa ovakvim ljudima be treba ni raspravljati ili da pozovem mamu da mi resi problem. [:sokiran] [:jezik]
2015 02 06
ono sto mene zanima je sledece, obzirom da je na paketu izmereno 230 gr , u cemu je bio spakovan sprej, tj koliko mislis da je otislo na tezinu pakovanja? pre nego sto si vratila paket mogla si sama da iskalkulises po gramazi da li je paket poslat kako takav (pola potrosen) a ne da sada prodavac moze da tvrdi da je poslato vise a ti vratila drugu bocicu sa manje sadrzaja unutra (sto verujem da nisi, nego cisto da njoj zacepis usta) i da se nije mozda izlilo u toku transporta? mada bi to lako mogla da primetis, bilo bi sve mokro i mirisalo bi ludacki odmah po otvaranju kese postexpresa 230 gr je recimo boca tog spreja malo potrosena, ali kotam da je paket dobio na masi i od samog pakovanja, jer je vrovatno boca bila dobro zasticenja, nija samo ubacena u njihovu kesu kao sto bi majicu ubacila jer nije lomljiva..
2015 02 06
Zar je ovde stvar u tome koliko je otislo na pakovanje? Ili? Nisam ni gledala kako su ga spakovali dala sam otpremnicu od njihove posiljke i to je to. S ozbzirom da odem do poste kada me vreme posluzi pa me sa sve kolicima gledaju "eto dosla je da bi sto pre zavrsila" pa gledaju isto tako da se otkace a da ne pominjem ne daj boze da imam vise od jednog paketa a taj dan sam pored ovog slala jos dva..
2015 02 06