Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zamolila bih vas za misljenje!

Dindolo to ni meni nije jasno, Maki89 nemoj da me shvatiš pogrešno, ja nju ne opravdam niti branim, samo ne razumem kako na dostavnici piše masa 230 a iz slike koju si postavila je evidentno da ako bočica ima 250ml u njoj nije ostalo više od 150ml?
2015 02 06
Ne znam sad ste i mene zbunile pritom imam vagicu kod kuce nije mi palo na pamet da izmerim [:tuzan] stigao upakovan u dupli papir.
2015 02 06
Hvala petra011 bas takvo misljenje i ja delim a samo da napomenem prvi put kad dam pozvala rekla je da je stigao paket od 138gr pa zatim spustila slusalicu pozovem ponovo zvoni 5 puta nakon toga se javlja i kaze slucajno se prekinulo kad sam pitala koja to gramaza pise njoj na otpremnici rekla je 180. Steta sto nisam videla kako je upakovan i kako je sprej stigao. Ispade ja budala [:sokiran]
2015 02 06
Drugarica je uzela isti takav sprej u americi zato sam ga i trazila jer mi se dopao medjutim ovaj kad je stigao miris je bio blazi nego taj njen. Nisam vise pametna..bas sam razocarana na kraju cu da izbrisem sve sa profila i da ne udjem nikad vise na ovaj sajt!
2015 02 06
Nema na čemu,žao mi je što si se opekla.....ali ovo je čisto uvaljivanje APP....medjutim nije joj prošlo, napravila malo predstavu i to je to.....tebi gorak ukus u ustima, a ona će opet verovatno mirne glave da pokuša da uvali predmet ....Zato ne pridaj joj mnogo važnosti i sledeći put dobro obrati pažnju kad kupuješ(pogotovo kozmetiku) [:osmeh]
2015 02 06
Ooo hvala Petra naravno ta APP recenica mi je hit! Ne sumnjam da ce uvaliti al jedva cekam da vidim ishod toga naravno APP.. Svakako kozmetiku na ovom sajtu vise necu uzimati
2015 02 06
maki89 s obzirom da kazete da je miris bio blazi vrlo je moguce da ga je razredila da dobije na zapremini a da se pritom ne promeni boja (ne posvetli) tako da je bolje sto ste vratili ko zna koliko je ustvari VS-a bilo unutra
2015 02 06
pojam "malo potroseno" nije isti za sve. Ovde je ocigledno potroseno POLA. A sto se 230g tice, pa sta vi neke mislite, da tecnost levitira po kesi? pa sama bocica je plasticna, i tu ima gramaza koja se uracunala u tezinu paketa, aman. Maki, to oko blazeg mirisa, niko ne moze ovde da tvrdi, ali rekoh pre, ko zna dal je i vodom razblazivala, kad je spremna da laze za kolicinu.
2015 02 06
a evo vam pojam MALO potrosenog, moji sprejevi koristeni po 3,4puta [slika:ea21c405-cb28-48a7-94a0-a9f79f279def] [slika:a7c74fc5-3d42-46f6-9924-ea11eeee0087] [slika:8bd27e34-c27a-48a2-8818-73851581c77f] gospodji nek i ovo budu dokaz fotke sta je njena cerka prodala
2015 02 06
Uuuu sto su dobri e dzo bas si kvarna [:lepota]
2015 02 06
Desire je savrsen, kokosast, ali nekako, nije onako cist, ima neki poseban smek. Love spell mi nije nesto, ali breskvica u njemu mi ne daje da ga se otarasim, daje neku stvar u mirisu koja mi vuce na gorcinu i zagasitost, nekako mi je lep iako mi nije skroz legao. Sve u svemu, vidis koliko je malo potroseno i kako se vidi kad se obore bocice. Clanica koja ti je prodala mist je pokusala na foru, i uspelo joj je da neko pita za pola bocice, iako je njoj to "malo" potroseno
2015 02 06
E baš to DzoDzo [:kezitise] Eto maki89 kako izgleda malo potrošeno [:osmeh]
2015 02 07
Treba uvesti da se ispod svacijeg naloga postavljaju teme koje imaju veze sa tom osobom, u smislu prodaje, npr da ova tema ide ispod dorinog naloga, jer bi tako onda sajt imao filtraciju i ne bi dolazilo do onog "nisam videla temu a forumu". Znaci, da imamo tagove i na temama, kao sto postoji tag na fb.
2015 02 14
Dzo to nikako, vec zamisljam tvoj nalog i teme ispod [:smejuljitise] 70% foruma ne bi moglo da stane [:smejuljitise]
2015 02 14
DzoDzo to nikako ne predlazi adminki pa ti bi bila zatrpana ali moras da priznas da je sad forum bas zaziveo od kada si se ti vratila razumem ove stare clanice koje vode rat stobom ali sada ima i novih clanica postala si zastitno lice sajta cim stigne nov clan na sajt oplete po tebi i eto mu reklame [:kezitise] smesne su mi price ne svidja mi se kako pises po forumu pa meni se ne svidja veliki broj clanica kako pise i sta pise po forumu pa ih ne pljujem vec preskacem njihove teme i komentare [:smejuljitise]
2015 02 14