Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zamolila bih vas za misljenje!

Hahahahaha Tina, mislila sam na neke teme gde se nalozi pominju kao kupci ili prodavci, ne olajavanje koje nema veze sa prodajom [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Ili bar za naloge koji su novi, npr dok ne dodju do 10utisaka, tako nesto. Liki, pa nije to do mene valjda, ali ako sam ja zasluga komunikacije medju clanicama, drago mi je [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Ti i ja imamo kilometarske prepiske ovde, da ne pricam o fb [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Ne znam, valjalo bi bar da se nekako negde objavi spisak novih clanova, kao sto npr limundo ima datum od kad si clan, kad si zadnji put licitirala... Da malo bolje mozemo da pratimo nove. Jer, ima i dosta novih super prodavaca, a ne znamo za njih.
2015 02 15
Čitam teme ovih dana, i ne mogu da verujem da se svaka tema u kojoj DzoDzo prokomentariše nešto pretvori u isprazna ispravljanja krivih Drina, i prebacivanja za situacije od pre mnpgo vremena.. Lične vendete starih članica nisu tema ovog podforuma i treba da se rešavaju u inbox.. Mene zaista ne interesuju te razmirice a prinudjene su članice da čitaju o tome jer se iste svuda spominju.. Ni meni se ne svidjaju stavovi pojedinih članica, pa Bože moj, neću da ulazim u konfrontacije samo zbog razlike u mišljenjima. Ali mi je smešno što pojedine ovde članice dele na Dzoine ulizice i na one koje ne smeju ništa da joj kažu jer su jelte iskompleksirane jadnice (pročitah to u komentaru jedne članice u nekoj od skorašnjih tema) [:smejatise]
2015 02 15
Katarina dotična ne zna ni šta je fetiš pa se usudila da piše o istom,eto toliko [:smejatise]
2015 02 16
Ja cu morati da pocnem da zapisujem ko je na "mojoj" strani. a ko na "suprotnoj", i onda da koristim te "moje" kao male vojnike, da idu po sajtu i pisu samo najlepse o meni hahahahhaah [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 02 16
Izgleda da doticna zna mnogo vise o tebi dzoo vidis da je upucena u situacije od "pre mnogo vremena" kako kaze. A sudeci po utiscima nije tako dugo na sajtu....A i ocigledno da joj se dopadas cim cita teme u kojima se ti spominjes,no dobrooo.....
2015 02 16
Hahahahahahah pa lepo ja kazem, imam bolje fanove nego JK i Rijana zajedno [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Ona jedna ne moze da me smisli, a zna mi svaki predmet i opis predmeta [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Svako malo trk trk za mnom, dal' mi je treca fotka predmeta ovakva ili onakva hahaaahhah [:smejatise] [:smejatise] A te sto me znaju i sto znaju svasta nesto o meni, obozavam hahahhahaahah Nek me pojure sad po gradu, odoh na klopu samo da osusim kosicu moju lepu, pa nek mi jave gde sam [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] Jel' si ti uzela nazad parice svoje od mista?
2015 02 16
Hahahahhaha da ono izvalila sam uvek te te bez utisaka iscimaju misleci ako se pokace sa tobom povecace im se publicitet pa ce svi brze bolje na njihov profil da kupuju [:kezitise] [:osmeh] Jesaam odavno sreca samo dobih ovu negativnu nepravdom.. A adimanka se pravi luda odjednom ne brise negativne a do juce sve i svaata brisala,al dobroo doci ce druga pa cu nju da cimam.. [:smejuljitise] [:jezik]
2015 02 16
E pa ovako. Na ovu temu nemam AMA bas nista da prokomentarisem niti sam iskreno citala vase glupe komentare. Dovoljno govori o celoj ovoj temi uplatnica iz poste. JEDNA KOJA JE POSLATA I JEDNA KOJA JE PRIMLJENA (po povratku spreja) OCIGLEDNO DA JE DOKAZ NA NJIMA. Po poslatoj uplatnici tezina zapisana je dalekooooo veca od tezine na uplatnici koja je dobijena pri vracenom proizvodu s'toga se zna ko laze i suvisno je bilo sta pricati. Sve je crno na belo. Sto naci da je proizvod promenjen prilikom primanja i vracen prazniji za pola nego sto je poslat. Tako to ide kad ljudima izadjes u susret prilikom njihovih lazi pa te na kraju jos i za*ebu ali nije bitno, ja takvih proizvoda imam gomilu i sigurnoooo da necu propasti zbog ovakve gluposti. Samo sam nacuila da mi je ovo prva i poslednja reklamacija. I hvala i na tome. Pozz ;)
2015 02 28
fotografije postavljenog predmeta govore sve. ja sam okacila kako izgleda malo potrosen VS sprej kad se obori horizontalno.
2015 02 28
REKOH JEDNOM I NECU DA SE PONAVLJAM ZA SVE VAS STO MLATITE U PRAZNO OVDE NA KOMENTARIMA. Poslat 180grama. Vracen 130grama. TOLIKO O TOME ko je koga prevario i ko je sta presuo. Ja sam neko ko treba da se zali za ovo jer proizvod nije vracen kakav je poslat, i slike koje je doticna uslikala su slike kada je bio sprej kod nje, posle toga sto je vec uradila sa njim.. Ako cete se ciganiti i posle sra*i bolje lepo u prodavnicu sa to malo jada sto imate pa kupite sta vam odgovara. Zdravo i dvidjenja. [:poljubac]
2015 02 28
Nemam ja pametnija posla u inotranstvu nego da se raspravljam sa kojekakvim budalama i lazovima. Hvala Bogu pa plivam u ovim stvarima a sto se devojke koja je to uradila tice ima neko ko to vidi sve ;) pozzzzzzzzz kiss kissss
2015 02 28
Posle 13 dana [:smejuljitise] Složila bih se sa Dzo.....Dora i na tvom profilu imaju slike tog "malo" potrošenog i novog, ogromna razlika. Tako da "malo" potrošeno i nije baš malo [:osmeh] A da nisi čitala "glupe" komentare govori ton i ono što je napisano u tvojim komentarima. A ovaj je pobedio [:smejatise] 2 DoraFashion , pre 5 sata prijavi | ↑ Nemam ja pametnija posla u inotranstvu nego da se raspravljam sa kojekakvim budalama i lazovima. Hvala Bogu pa plivam u ovim stvarima a sto se devojke koja je to uradila tice ima neko ko to vidi sve ;) pozzzzzzzzz kiss kissss
2015 02 28
1 2 3 4