Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Razvodi, raskidi /

Uvreda i loš dan!!!!

Počeo mi KUKU VASA [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 02 23
ja sam jednom ubacila tanjir od kobalta koji je imao zlatnu nit kada je pocela da puca jedva sam stigla da icupam kabal iz struje
2015 02 23
neka, stavila sam alu foliju [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] a pazi, to je bilo ujutro, onda mi pokipi mleko na sporetu za kafu, a uvece mi se ugljenisu kokice i blejacila sam napolju u dvoristu jer mi je cela kuca smrdela, naravno kad sam ugljenisala kokice, iako je kuljao crni dim iz kese, ja sam morala da otvorim da vidim sta sam uradila i jbg... Bukvalno mozes da se ubijes udisanjem tih stvari, mene grlo grebalo danima posle
2015 02 23
hahahahahaha, kineski porcelan gurni, e to je tek hit [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] pitajte me sve, sve znam sta se moze unistiti u kuhinji hahahahahah
2015 02 23
emushka, lidija & Dzo... za ovoliki forum, svega tri člana na temi... Preporučujem msn, skype ili facebook [:osmeh]
2015 02 23
dosla i KK, sad ce da nas nauci verovatno necemu, mislim, ti si se hvalila kako umes da spremas... Eto meni i kokice zagore, mleko pokipi...
2015 02 23
i tako emuska ne brini bice tvoja tema vracena gde i treba da bude evo na primer koga mi nerviramo da pocnemo od toga [:smejuljitise]
2015 02 23
koga da uvredim i kome da upropastim bar noc hhaahahaahahhahahah [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Ako je to tema teme [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] a takav je naslov, da sam mislila da ce da ospe paljbu po nekome, kad ono cvrc, ona se samo raspituje [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 02 23
Bez brige [:osmeh] Moje teme su mirne [:osmeh]
2015 02 23
Verovatno se očekivala gomila uvreda i ko zna šta još [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Pa da se čiiiiiiiiiiiita i sladi [:smejuljitise] Hehehheeeheeee....neće da može [:lepota]
2015 02 23
Hahahahahah sad sam se setila ovoga [slika:2dbdb959-4a01-4fc0-b60a-126f5a2fe9dc]
2015 02 23
Vauuuuuuuuuuuu [:jezik] E, jos jedan biser, omasila sam mesto temi [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Trebala je da bude u razgovorima -tako sam planirala [:smejuljitise] [:smejuljitise] Mada i ima uvreda i u braku i vezi - pa sve pukne [:stidljiv] Ipak je na svom mestu [:jezik]
2015 02 23
odmah da brises temu, nemoj da vidi neko da si omasila podforum [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 02 23
nego, valjda ima neka razvedena, da nas prosvetli kako je to, mislim, kad si vec u ovom podforumu, da ne propadne tema [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 02 23
Ima i nas razvedenih i to srecno :)..verovali ili ne
2015 02 25