Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da skrenem paznju clanicama -PREVARANTI

Zelela bih da skrenem paznju da vodite racuna sa kime saradjujete, bila to prodaja, razmena ili kupovina. Za sada necu imenovati ,niti davati negativne ocene...imam strpljenja...jos uvek! Pozdrav
2015 03 03
Otvaranje ovakvih tema bez imena je potpuna nebuloza, ili objasni o cemu se radi ili obrisi temu.
2015 03 03
sto onda tema ? [:osmeh]
2015 03 03
ovakve teme su mi hit zamisli imamo prevarante na sajtu da nije bilo ove teme mi to nebi znali [:smejuljitise]
2015 03 03
Ja sad reko evo neko nov je prevaren kad ono imajte strpljenja
2015 03 03
Nova sam na forumu, nisam dosada imala susrete sa prevarantima i iznenadjena sam
2015 03 03
Da li je tema hit ili nije, necu da raspravljam....U svakom slucaju je bolje da devojke opomenem da budu na oprezu , nego da napisem NOVO EXTRA 50% SAMO VECERAS< MOJA ROBA JE NAJBOLJA,BLA<BLA i tako punim forum. Kome se ne svidja ne treba da kometarise niti cita!!!!!!
2015 03 03
Tina, da li si ti administrator ovog sajta mozda?!
2015 03 03
Nemoj odmah da se ljutis ako si prevarena moras da stavis link ko te je prevario.Ovde ima toliko prevaranata .....mnoze se ko vaske
2015 03 03
Pa ljuta sam, besna sam, ljudi se prodaju za bedne pare....pusticu jos neki dan i objavljujem !! Necu ja da se osiromasim ali necu da dozvolim da jos neko bude prevaren!
2015 03 03
Ako ti je lakse i ja sam bila prevarena I znam kako se osecas ....
2015 03 03
Nismo svi pod istim krovom rasli ....ako me razumes
2015 03 03
Neces da dozvolis da jos neko bude prevaren, a neces da ostavis link profila? [:sokiran] Po meni je to malo kontradiktorno. Za tih "par dana" dok ne otvoris temu jos neko mozda bude prevaren, to je poenta.
2015 03 03
Hahhaha jao luda si [:osmeh] Ne radujem se ja tudjoj nesreci. Zao mi je i tebe i sebe [:osmeh] Najvise zalim zbog sitnih dusa koje se prodaju za krpice....pa poklonicu samo recite ako je tu zapelo...Bog ce da mi plati [:osmeh]
2015 03 03
Upravo to TinaKris
2015 03 03
1 2 3