Emushka ne kvase se kore i nisam napisala da ih pecem na papiru za pecenje, samo kada se ispeku pokri ih da se ne osuse dok cekas da se fil ohladi, ja vam mogu davati koliko hocete recepata, u nedelju sam pravila kokos stangle, moja mama ima tu naviku da svaku nedelju pravimo kolace i desi se da ako su neki koji se svide i pojedu taj dan onda se ponovo u ponedeljak novi prave [:smejuljitise] [:smejatise] kaze ne voli ponedeljak bez kolaca, a znate kako to ide ovde u backoj nedeljni rucak i onda ajd drzi dijetu [:znojav] [:smejatise] [:kezitise]
Emushka ne kvase se kore i nisam napisala da ih pecem na papiru za pecenje, samo kada se ispeku pokri ih da se ne osuse dok cekas da se fil ohladi, ja vam mogu davati koliko hocete recepata, u nedelju sam pravila kokos stangle, moja mama ima tu naviku da svaku nedelju pravimo kolace i desi se da ako su neki koji se svide i pojedu taj dan onda se ponovo u ponedeljak novi prave [:smejuljitise] [:smejatise] kaze ne voli ponedeljak bez kolaca, a znate kako to ide ovde u backoj nedeljni rucak i onda ajd drzi dijetu [:znojav] [:smejatise] [:kezitise]