ja je pravim za 1.maj.. [:osmeh]
[:sokiran] da nije nekom rodjendan 27.aprila i da se ne zove ,slucajno ,Bilja..???. [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
ja je pravim za 1.maj.. [:osmeh]
[:sokiran] da nije nekom rodjendan 27.aprila i da se ne zove ,slucajno ,Bilja..???. [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]