Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Poklončić :)

Olga draga - ma sve se razumemo [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 04 08
[slika:afedc137-0662-44b2-8c2b-531c2e0f378e] Slicnu sam pravila sinu za rodjendan. A Rigo Janci obozavam...kad budes pravila opet seti se mene...pa posalji jedno parce u inbox [:smejuljitise]
2015 04 11
prelepa je, milenice [:lepota]
2015 04 11
Bas je super ispala i mnogo je veca, a Rigo Janci je mom supruga najlepsa torta koju je probao od cokoladnih [:lepota] pravim 27.aprila i svi ste pozvani [:smejatise]
2015 04 11
ja je pravim za 1.maj.. [:osmeh] [:sokiran] da nije nekom rodjendan 27.aprila i da se ne zove ,slucajno ,Bilja..???. [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 04 11
Ja sam vodolija rodjena poslednjeg dana meseca januara [:stidljiv] pa znas da imam 26 i 3 meseca [:smejatise] Mom Nikoli je rođendan [:lepota] Docemo 1.maja da ti olizemo filove i neces morati ni prati sudove [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 04 11
1 2 3