Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Second hand radnje...

Kakav bezobrazuk devojke moje... danas obidjem 4-5 takvih radnji, cisto iz radoznalosti da vidim sta prodaju i kakve su cene.. imam jos gomilu nekih stvari koje planiram da okacim, a nisam sigurna kako da formiram cene, pa sam se nadala da cu tamo dobiti ideju... Stvari su im u najmanju ruku demode, u onim gomilama robe koje sam detaljno procesljala, pronadje se tek po koja krpica da na nesto lici... ja se jos obradujem u prvoj radnji, nasla sam neku letnju haljinicu, lepa, fin materijal, vidi se da je nosena, al ocuvana... isprobam, dobro mi stoji, i tek onda bacim pogled na cenu... kad se nisam slogirala... 1600 din ?!@#$^%^& pa za te pare, opusteno mogu naci i novu i lepsu, a mozda jos i kafu da popijem :D u drugoj pronadjem identicnu haljinu kao sto ja ovde prodajem, ista je cak i boja... kod mene je 400 din, a u second handu 800... i jos visi na zidu, kao ekstra model, da svi vide... bas sam se razocarala sa njima... kakva su vasa iskustva???
2013 05 16
Uzas! Kod nas, u Boru, ima jedna takva prodavnica koja prodaje robu po ceni kao da je nova, a pritom nije nista posebno. Dok druga, ima fenomenalne stvarcice, vecina je i markirana a cene smesno niske. Imaju i odlican nacin poslovanja, kad dobiju robu cena je veca, a kako dani prolaze oni je smanjuju za 50%, onda spuste sve na 100 din i zadnjeg dana u nedelji je sve po 50 din. Neces verovati kakve sam krpice kupila za jako sitne parice! :)
2013 05 16
Pa to je prava stvar... tako bi svi trebali da rade... a ne da stave cene kao da su stvari nove.. ne bi verovala sta sam sve danas videla... zgrozena sam... najveci hit mi je bilo kad sam videla korpu sa vesom!!! grudnjaci od 790 din... xaxaxaxa i to oni koncani bez korpi, htela sam odem do kase i da ih pitam, a gde ste sakrili kameru???
2013 05 16
msm da se ovde moze naci jeftinih stvarica nego u second hand radnjama....i bolje ocuvanih...bar ja imam takvo iskustvo..... [:stidljiv] mada ko voli vintage fazone msm da moze tamo da nadje extra stvari.... [:stidljiv]
2013 05 16
Hahaha, moguce da je bila skrivena kamera! :) Ali da preteruju neke radnje, istina je... U Nisu sam se isto tako, kao ti, jako razocarala. Njihove second hand radnje, bar one koje sam ja obisla, su jako lose snabdevene i preskupe. Ja licno, imam odlicno iskustvo sa takvim radnjama ali i sa sajtovima poput ovog... Svakog meseca kupim po par krpica po ceni za koju bih u butiku kupila jednu nogavicu farmerica. :)
2013 05 16
DragEna u kom Second Hand-u si bila? Ja sam prosle godine nakupovala dosta lepih stvari u onom engleskom kod socijalnog. Neke nisu bije jako povoljne, al nije mi zao kad znam da niko drugi nece imati iste stvari [:smejuljiti] Uvek ostanem vise od sat vremena dok prokopam sve, pa zato ne idem cesto [:smejuljiti] Al da se pohvalim kupih tamo novu Diesel majicu od koje se ne odvajam za 150din., original naravno i jos puno puno letnjih majicica tako do 350, 400din. najvise... [:lepota] Moze se naci samo treba kopati i dobro zagledati da nemaju neke rupe i fleke [:keziti] Imaju i snizenja na kraju sezone, pa na kg prodaju i tad su majice jos jeftinije oko 100din.... [:keziti]
2013 05 16
Jao Doli, bila sam tamo pre 10ak dana... usli momak i ja i smorili se... nista zivo nisam nasla.. uhvatio se on za neku majicu, lepa, zenska, al 650 din... meni to nije ok cena za polovnu majcu... obisli smo danas onaj novi britanski u safarikovoj/masarikovoj uvek ih pobrkam... tamo imaju dole lepse stvari, ali cene kao nove da su stvari... a gore na kilo, za 1600 din npr. kilogram majica, ali to je sve krs... bili smo jos u pap-pavla, u futoskoj takodje nova radnja... tamo sam nasla neku lepu maju-dzemper kratkih rukava, kosta 500 din... i o tome se premisljam dal da probam... al opet 500 din, a noseno... ne znam.. bili smo i u baroccu u centru, to je mala radnjica second hand, radi zena koja ga i drzi i jako je prijatna i zabavna, tamo svratim s'vremena na vreme, ako nista, bar da se izcaskam sa njom [:smejuljiti]
2013 05 16
Ne mogu da verujem da su toliko podigli cene tamo [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Stvarno je previse... [:vrtoglav] Ja idem samo leti kad imam vremena.... Mozda ce tad biti jeftinije [:smejati] Preterali su svi zaista! [:vrtoglav]
2013 05 16