Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Grozno!!!!!!!!

Stigla mi je haljina koju sam porucila na ovom sajtu u ovakvom stanju: 1. Bazdi na cigarete! 2. Sa unutrasnje strane ima belu fleku, znate vec od cega. BEZOBRAZLUK DA NEKO NE MOZE DA OPERE STVARI PRE NEGO STO POSALJE!
2013 05 18
WTF? [:uplasen] Ne mogu da verujem da je toliko tesko oprati stvar pre slanja!!!!! [:isfrustriran]
2013 05 18
Jaoj, draga fuuuuuuuuuuj.. [:uplasen] [:uplasen] [:uplasen]
2013 05 18
Bezobrazluk!!! [:isfrustriran]
2013 05 18
Jaoooo ne lupaj da ima i takvih da salju prljave stvari...uzas...ja bi namerno njeno ime napisala neki svi znaju da je aljkava pa da niko ne kupi od nje...sram je bilo...a za tu fleku mi svasta pada na pamet...tuzno i zalosno...nemoj Alexx biti tuzna,to je njena sramota... [:poljubac]
2013 05 18
U pitanju je AleksandraN123 , sramota!
2013 05 18
Alex, kod mene ne bi imala takvih problema ja to bilo nisam videla do sada nikad u zivotu.. Cuvam se za onog pravog.. [:stidljiv] [:smejuljiti] [:smejuljiti] Pokusavam da te nasmejem, nemoj mi zameriti.. [:poljubac]
2013 05 18
Hahahhaha [:smejuljiti] Luda si Andjela [:smejati] [:smejati]
2013 05 18
Eee,.bas mi je drago sto se smejes! [:stidljiv] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:poljubac]
2013 05 18
[:lepota] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 05 18
E pa grozno,dal je toliko tesko provuci krpicu kroz vodu ili staviti u bohor. . [:sokiran]
2013 05 18
To je njena sramota, kao sto su ti rekle.. Mene bi bilo sramota da posaljem nesto.prljavo nekom.. [:tuzan] [:poljubac]
2013 05 18
to je ona sto mi ne odgovori za trenerku [:smejuljiti] pa njena sramota strasno bre...... [:sokiran]
2013 05 18
Pa ti je da umres od grozote... trebas da joj das negativnu, da znaju i ostali članovi i da se ona opameti nije uredu da salje takve stvari...to je da je samo bacis u kantu za smeće, ja to ne bi mogla obući u životu ...fujjj [:uplasen]
2013 05 18
uzaaas.. je l' moguce da zensko moze biti toliko aljkavo i prljavo????????? i smrad od cigareta mi je vec uzas, a kamoli to drugo!
2013 05 18
1 2