Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

molim za savet...

molim vas ako neko moze da me posavetuje sta da radim po pitanju jedne clanice....relativno sam nova ovde i volim da kupujem, pa sam tako kupila od jedne clanice sajta nekih 5 stvarcica koje su u opisu i na moja pitanja, odgovori bili svi pozitivni, "kao novo, nema mane..."itd...medjutim, dobila sam krs stvari koje smrde, razvucene i istegljene, a o bojama i da ne govorim...nisam joj dala negativnu, ali smo se dogovorile da joj vratim stvari, koje sam inace sve oprala, a ona meni novac, ali od tog naseg dogovora je proslo vise od 25 dana a nje nema, jos i provalim da je na drugom profilu (krije se i koristi ga sa jos nekim)...inace, imala je samo 1 pozitivnu kad sam kupovala od nje, a sad ima 10, a na novom nema nijedan...sta da radim?
2013 05 18
Ne možeš tu ništa da uradiš, nažalost. Možeš samo da joj daš negativnu ako smatraš da će da ti bude lakše ili kako bi pomogla ostalim članicama da se ne opeku. Strašno šta sve ima...zato i treba da se obraća pažnja na utiske.
2013 05 18
Ja bih njena oba profila provlacila negativno i na temama i na mom profilu...znaci na sav glas...imenovala bih je i dala negativnu na oba...to je jako ruzno sa njene strane,i bezobrazno...izradila te je,i sad se pravi luda...nema garant nista od vaseg dogovara da ti vrati novac...zao mi je sto je tako losa bila prema tebi...svi smo drugaciji i drugacije reagujemo u takvim situacijama...kada bi neko tako bezobrazan bio prema meni,ja msm da bih bila u stanju da mu odem na kucnu adresu....najbitnije je od svega da se ti ne nerviras ako mozes jer niko nije vredan toga,ponajmanje takvi sljamovi.... [:poljubac]
2013 05 18
Napisi koja je clanica, da bi i ostale videle i da znaju da ne saradjuju sa takvima.
2013 05 18
milsila sam da je prijavim admin i da izdelim negativne, pa da drugi budu upozoreni na vreme...hvala [:osmeh]
2013 05 18
Nazalost ,ne mozes nista!Zao mi je sto si prosla tako..da je htela da ti posalje novas,ucinila bi to davno..
2013 05 18
Admin nažalost ne odgovara za takve stvari. To je sve dogovor između kupca i prodavca.
2013 05 18
sacekacu da vidim samo da li ce da mi se javi sa drugog profila, jer sam joj polala poruku na njemu pre pola saata,a evo malopre se ulogovala...obavestavam vas...hvala u svakom slucaju
2013 05 18
uzas ...
2013 05 18
jako ruzno od nje.. Ne znam kako mogu da zive sa tim.. [:uplasen]
2013 05 18
nažalost, normalna pojava
2013 05 18
razumnem te u potpunosti ali ne nerviraj se i ne sekiraj, nece se ona obogatiti tim novce a hvala Bogu neces ni ti postati siromasna zbog toga [:jezik] jedino sto je izigrala tvoje poverenje i za druge ovde koje lepo i posteno rade, vratice se to vec nekako [:poljubac]
2013 05 18
Negativna.... [:keziti] i drugi moraju biti na vreme upozoreni da ne bi prosli kao ti... [:vrtoglav]
2013 05 18
imam razumevanja, stvarno, cekala sam je i cekam da vidim kada ce se ulogovtati, mozda devojka-zena ima nekih problema, mozda se nesto desilo, mozda nije tu...ali i to moje razumevanje ima granice..nasla sam je i na kupoholicarkama, pa da vidim kako ce se situacija odvijati, jer nebih da nikog uvredim,povredim, ostetim niti oblatim....hvala vama na savetima [:osmeh]
2013 05 19