Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

♥ Zašto ne treba da se vratite onom ko vas je povredio? Jedan razlog! ♥

Emotivna povređenost se dešava i najsnažnijima među nama, jer svi imamo osećanja i sećanja koja nismo spremni da pustimo..................... To je kao da se stalno hvatate za niti nade koje su pred vama, ali ipak na kraju vaši prsti prolaze kroz njih, bez da se uhvate. Padate pravo na glavu i to nije prvi put da ste tako nešto uradili, a ni poslednji. Volite kada se ime te osobe pojavi na displeju vašeg telefona. Sve biste dali da vidite njen (njegov) osmeh. Obožavate način na koji vas ta osoba gleda kada ste sami. Ipak, gledajući u njene oči (čitaj -osoba) shvatate da ne dobijate odraz koji biste želeli da vidite. Tu postoji nepovezanost, osećaj udaljenosti koji vam govori da ta osoba nije uz vas niti će ikada da bude, bez obzira koliko vi to žarko želite......
2015 05 07
Jedan razlog dajte.....................
2015 05 07
Koliko god mi želeli da se neko promeni zbog nas, ta osoba se nikada, realno, neće promeniti. To je recimo, moja mantra .........
2015 05 07
"Neki ljudi, bez obzira koliko vas privlače, nisu vredni vaše žrtve." VIŠE VOLIM SEBE [:osmeh]
2015 05 07
Danima to pokušavam da objasnim dragoj mi prijateljici [:tuzan]
2015 05 07
Ne znam više šta da smišljam i kako da je nateram da se trgne [:tuzan] Neprestano bleji u mob i čeka..............................
2015 05 07
Jao emushka jako mi se dopada tema [:lepota] Pa evo da napisem moje misljenje... Bezbroj puta sam bila povredjena jer sam bila naivna i uvek pruzala druge prilike i uvek mi se obilo o glavu. Zato, sad kad sam malo starija, ucila sam na greskama. Prosto kada me neko povredi ne gledam ga vise istim ocima. eto to je moj razlog zasto se ne bih vratila onome koji me je povredio. A ako se vidi nepovezanost i osecaj udaljenosti tu nema ni poverenja niti sa tom osobom mogu da budem kao sto se kaze "jedno". to je mnogo bitno u celoj prici
2015 05 07
Jaooo te prijateljice ne mozes im objasniti pa to ti je.... [:jezik] ceo zivot pokusavam da objasnim nekima da nije poenta biti krpa....i da ces tako dobiti neciju ljubav i naklonost.... A te.... sto kada ih neko zgazi i sutne.... brze se vracaju nego sto su dosle pa to je posebna prica.... Ako one ne cene sebe nece ni njih niko ceniti... Nesto nekada mora prosto da se pusti.....da prodje [:lepota]
2015 05 07
Ako te je povredio jednom, povredice te opet. Ako precutis prvi put, dozvolila si mu da to radi svakom prilikom i nikad nece shvatiti da je pogresio i povredio te. Ili ces drzati do sebe ili biti gazena...
2015 05 07
vreme i samo vreme.... :-) lako je reći 'zaboravi' ali to treba doživeti, preživeti pa onda shvatiti.... teška tema za komentarisanje [:jezik]
2015 05 07
Ili si igracka ili igrac! Kao generalno u zivoti....na tebi je da odaberes.... Tacno je da je lako reci "zaboravi" ...to je samo pocetak....treba se uvek usmeriti na nesto pozitivno.... To mu dodje na isto kao ono kad drzis dijetu a mastas o slatkisima....a dokle god ne razmisljas o tome i skreces misli....sve je ok [:osmeh] I nikada ne treba kriviti i zaliti sebe u tim situacijama....uvek se lakse preboli ako je neko drugi "kriv"
2015 05 07
Klasična prevara!!!!!!!! Zapravo - dvostruka - malo zapetljano ali normalno, sve je za ljude. U stvari, ona je ta koja je upala u njihovu vezu, ali, kratko je trajalo....ipak - ona se žestoko zaljubila... Mislila je da se malo poigra, ispalo je da se on poigrao sa njom a ona se zaigrala....i zaljubila.... Naravno, šetao je prvu....i ostao sa prvom.... Ne vredi ništa pričati, na žalost....zaljubila se a shvatila kada je ostala ostavljena i povredjena [:tuzan]
2015 05 07
Vidiš Lidija, bila je i igrač i igračka...na kraju...ni na klupi za rezervne igrače.... Inače je slobodna (niko tu nije niti udat niti oženjen, njih dve - obe razvdene).....i imala je dosta veza, pa čak i jednu koja trajala oko 10 godina...uporedo još podosta .... Nije naivna, opasnica je, ima dušu, atraktivna....sve je na njenoj strani.... Ali ga je nečim odbila ...to je ono što i ona i ja pokušavamo danima da provalimo ŠTA JE?
2015 05 07
E to je ja mislim najgore... jos gore zato sto se zaljubila. Obicno se zensko zaljubi u ono sto nije njeno [:osmeh] Nazalost, sve vise devojaka pati zbog takvih situacija, ako ne prekines na vreme... osecanja su opasna stvar sa njima se ne igra, i ako su uvek u igri, htele mi to ili ne.
2015 05 07
Teška tema...ne znam ni što sam je otvarala... Al hajde rekoh, valjda ću nešto da čujem i od vas što joj već nisam rekla....Mada, sve to ona zna... Ali ne zna ZAŠTO? Njegov "izgovor" - "Prva" nešto sluti, bolje da se ne čujemo i ne vidjamo više...
2015 05 07
1 2 3 4