Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Saveti za lepo razmišljanje _______________ :-)

1. Ne brini o budućnosti. Doduše, možeš brinuti ali time ništa nećeš postići. To je kao da pokušavaš shvatiti teoriju relativnosti dok pratiš špansku seriju. 2. Uradi bar jednu stvar svakoga dana koja te nervira ili plaši.... 3. Ne gubi vreme na ljubomoru. Tako se samo sa sobom boriš. 4. Ne opterećuj se šta trenutno želiš od života. Živi i sinuće ti ideja [:osmeh] 5. Preskoči časopise o lepoti...to vodi u depresiju, pomislićeš da nisi lepa [:jezik] itd.......
2015 07 08
Dodajte i vi nešto..... Da nam lepo počne sutrašnji dan...za 5 minuta..... [:osmeh]
2015 07 08
Pleši kad god možeš [:osmeh]
2015 07 08
Pokušaj da smršaš.....leto je [:jezik]
2015 07 08
Vežbaj ili se barem razgibavaj....
2015 07 08
A danas (počeo je novi dan) uradi nešto što odlažeš mesecima ili godinama, koliko god blesavo to bilo... I uživaj u tome [:osmeh]
2015 07 08
SEDI POPIJ PIVO,ODMORI MOZAK [:smejatise] [:smejatise]
2015 07 08
Pojedi kutiju sladoleda ako ti se jede....jednom se živi..... Samo da ti ne predje u naviku [:smejatise]
2015 07 08
Kad god te neko pita "Kako si?" - odgovori: DA JE BOLJE - NE BI VALJALO! [:osmeh]
2015 07 08
I slobodno zamislite kolegu da je "golić" i smejte se do mile volje [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] A on neka razmišlja i pita: "Pobogu, šta je sa vama koleginice?" U vezi teme: "Da vam muškarci ne šetaju goli....." [:jezik]
2015 07 08
Obucite kombinaciju koju ni u snu ne bi ste obukli....ODUŠEVIĆETE SE.... Provereno [:jezik]
2015 07 08
385 JovanaP92 , pre 2 minuta prijavi | ↑ pa naravno,to je normalna stvar.to je dokaz da nam je masta i dalje u funkciji e sad sto nekom masta ne radi....jbg.. ___________________________________________________________________________________ ovo mi se dopalo i morala sam da pastujem __________________________________________________________________________________ MAŠTA...MAŠTA....MAŠTAJTE.... možda vam se i ostvari [:osmeh]
2015 07 08
mislim da ljudi koji ne mastaju nisu kreativni.opet polazim od sebe.uvek imam neke nove nacine da se zabavim sa porodicom [:lepota] [:lepota] nasa masta moze svasta. nasminkajte se kao dete,smejte se sebi [:osmeh] [:osmeh]
2015 07 08
Odvrnite muziku do daske i radite nešto ili jednostavno skačite.... nemate pojma koliko negativne energije se gubi na taj način [:osmeh]
2015 07 08
* Nahranite ili bar pomazite kučence na ulici [:lepota] * Recite dečku/mužu, mami, tati, drugarici, drugu, babi, dedi koliko ih stvaaaaaarno volite [:stidljiv] Nećete ispasti budale, možda će čudno da vas pogledaju ali sigurno će im biti drago [:smejuljitise] * Kupite sebi neeeeešto full što gledate već mesecima i žao vam da date pare, a ustvari imate sasvim dovoljno * Idite u saunu, spa centar ili bar napravite mali kutak za uživanje kod svoje kuće (kada, pena, sveće, latice, čokolada (emushka može i sladoled naravno [:jezik] ) i uživancijaaaa [:lepota] ) * Idite u prirodu, nekad mi je stvarno muka od Bga, haosa, gužve, buke i izlet od par sati na Avalu, Košutnjak bukvalno preporodi To su neki od mojih načina održavanja pozitivne energije i lepog razmišljanja [:stidljiv] [:poljubac]
2015 07 08
1 2