Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Beogradjanke, molim za pomoc??

Do sad sam samo jednom isla na UZ pregled i pobegla sam glavom bez obzira i vise se nisam ni vracala tamo. To mi je bio prvi pregled, a doktorka je toliko vristala po onoj ordinaciji da mi je samo unela nervozu i istraumirala me.. Toliko je neprijatna i nadrndana zena bila da je to strasno.. Jedva sam cekala da se taj pregled zavrsi, ali sam trebala na jos jedan da odem kod nje i naravno nisam.. Inace se jako plasim svih mogucih lekara, zubara itd.. Imam problem sa obilnom menstruacijom, ja bukvalno ne mogu iz kuce zbog toga i trebala je da mi prepise neke hormonske tablete koliko sam ja razumela, zbog toga moram na pregled i bila bih zahvalna, ako bi mi preporucile neku ordinaciju, ginekologa.. Uzasno se plasim da idem kod bilo kog.. [:plakati]
2015 08 01
DR.Ristic ....privatna klinika kod fontane na N.Beogradu extra suuuuu bila sam par puta i extra su stvarno [:osmeh]
2015 08 01
Ginekomedika u Vojvode Dobrnjca, izuzetno strucno i ljubazno osoblje. [:osmeh]
2015 08 01
Sory ali bez uvrede koliko imas godina ...mislim da hormonske tablete bas i nije pametan izbor [:tuzan]
2015 08 01
Hvala devojke.. Pa ja ih iskreno ne bih uzimala, ali mi je ta doktorka rekla da bi trebalo, jer ne znam kako drugacije da se izborim sa tom obilnom menstruacijom.. Inace 20god imam..
2015 08 02
Femisan A i spasices se..Veruj mi.To su ti kapi na bazi bilja,kupuju se u apoteci cena im je oko 800 dinara.Nista ne mogu da stete ako se pridrzavas uputstva.Odes na njihov sajt i sve lepo procitas.
2015 08 03
Da nisi slučajno išla na studentsku polikliniku na UZ?
2015 08 13
Ako ne zelis traume, zaboravi drzavne sluzbe i idi u neku valjanu privatnu kliniku.
2015 09 19