Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Treba mi vase misljenje i iskustvo o Acne intesive formuli?

Imam problem sa bubuljicama i nema sta nisam probala od nive-e, garniera, oriflame-a, balea-e itd.. itd.. Nista mi nije pomoglo i sada razmisljam da uzmem Acne intesive formulu, ali nisam sigurna. Pa ukoliko je neka od vas koristila i ima iskustva, molim vas, neka podeli ovde da znam sta mi je ciniti. [:poljubac]
2015 08 31
Imam slican problem i resila sam da probam i ja. Medjutim na forumu Ana.rs gde su cure razmenjivale iskustva, svaka je rekla isto. Taj preparat samo drzi bubuljice ispod povrsine koze, cim prestanes sa koriscenjem lice jos vise bukne, zato sto sve te nagomilane bubuljice izadju odjednom i lice bude jos gore. Ja sam odustala. Sada svako jutro i vece cistim lice klindamicinom i nakon tog mazem pantenol kremu. Jeftinija je varijanta, a pomaze... bar meni. [:osmeh]
2015 08 31
Idi kod dermatologa, nemoj da isprobavas bezveze, a vazno je i sta jedes, pa bi najbolje bilo da uradis i test intolerancije na hranu..to ti kaze iskusna osoba. Cula sam od nekog da je Acne intensive glupost, ali mozda nekome pomogne, nije svaki organizam isti.
2015 08 31
Ja imam jako osetljivu kožu lica i bukvalno je dovoljno da se samo dodirnem po faci iskoči mi bubuljica [:vrtoglav] Ali ipak se trudim da negom lica držim stvari pod kontrolom. E sad, moj savet je da ko ima problematično lice ode lepo kod dermatologa da mu prepiše gelove, kreme, mućkalice konkretno za taj problem koji ima. Možda je taj proizvod Acne intensive formula super i pomaže u borbi protiv bubiljica, ali nije svačije lice isto i logično je da jedan isti proizvod ne može podjednako da pomogne osobi koja ima upaljeno lice prepuno akni i osobi kojoj se tek ponegde pojavi neka bubuljičica. To je moje lično mišljenje, jer se sa kožom lica ne treba igrati, ta sredstva često mogu da budu preagrsivna. Znam koliko to smara i utiče na raspoloženje, ali bolje odvojiti vreme da se poseti dermatolog nego mazati svakakvu hemijetinu na facu. [:osmeh] Srećno u borbi svakako [:poljubac]
2015 08 31
Hvala vam... [:osmeh] Resila sam ipak da odem kod dermatologa, pa sta mi kaze to cu koristit nadam se da cei pomoci... [:osmeh]
2015 08 31
Drugarica je od dermatologa otisla kod dermavenerologa, gde su zakljucili da ima bubuljice sa bocne strane lica zbog cisticnih jajnika
2015 08 31
Sta mislite da li je bolje da odem privatno ili u dom zdravlja?
2015 09 01
Privatno [:osmeh]
2015 09 01
Ja isto muku mucim sa bubuljicama i imam osetljivu kozu, jos je i mesovita, a bubuljice mi uglavnom iskacu tamo gde je koza suva, a ne masna. U apoteci ima da se kupi Dermogal/Doroslovac losion (isti sastav, dva proizvodjaca) koji kosta oko 200din, zatim Puzzle linija koju proizvodi cini mi se Nevena je istog cenovnog ranga i njihova kremica je super, a sem toga sam koristila Klindamicin gel (ali ne pomaze onoliko koliko kazu da pomaze), Pantenol kremu (koja je odlicna) i cinkovu pastu Sudokrem (koja pomaze u brzem zarastanju svih rana i moze se koristiti i za groznicu na usni na primer) Sve ovo opet nije 100% resilo moj problem u smislu da mi NIKAD ne iskoci nijedna bubuljica, ali sad iskoce mozda 2 mesecno (pred ciklus uglavnom) dok je ranije situacija bila neuporedivo gora. Dermogal/Doroslovac je pomogao mnogim ljudima koje poznajem, a Doroslovac prave bas u apotekama, jeftin je pa bih ti preporucila da to isprobas, ne znam nikog kome je odmogao, a cak iako ne postigne cudo, trosak je mali u poredjenju sa Acne Intensive.
2015 09 04
Hvala [:smejuljitise] Cula sam za cindamicin ali nisam ga probala, za ta prva dva nisam cula ali videcu nesto od ovoga da probam... Sta ti koristis? [:osmeh]
2015 09 04
Ja trenutno koristim Doroslovac losion, Veoma Zdrava Krema kremu za problematicnu kozu (u Lilly-ju u mom gradu ima njihova linija proizvoda, micelarna vodica im je neuporedivo jeftinija od svih voda drugih proizvodjaca) za dan i Becutan decju kremu za noc. Lice perem Herbs Of Bulgaria gelom od lavande (bez parabena) a jednom do dvaput nedeljno Dove sapunom sa piling cesticama. Na samu bubuljicu stavljam cinkovu pastu, jako pomaze kad ti bubuljica pukne ili je iscedis (sto ne treba raditi, ali ja nekad ne mogu da se suzdrzim :D) da brze zaraste i prodje crvenilo. Garnier ako ne moras nemoj koristiti jer su njihovi proizvodi pre pre agresivni. Ako imas bubuljice i po ramenima i ledjima, u prodavnicama zdrave hrane i apotekama moze da se kupi sapun Chandrika od sandalovine koji pomaze oko toga ;)
2015 09 05
Takodje sta bih ti preporucila je da odes kod dermatologa ili u apoteku i da pitas za tacna uputstva kako da koristis ulje od lavande za ciscenje lica. To NIKAKO na svoju ruku nemoj jer je prejako i mora se koristiti kao rastvor a ne cisto, zato bolje da ti apotekar kaze tacnu meru.
2015 09 05
Okej hvala ti puno si mi pomoglaaa [:poljubac]
2015 09 05
Nema na cemu, ako te jos nesto bude zanimalo, tu sam [:poljubac]
2015 09 07