Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

> EsBeBe: > danice, ne vredi ljudski, podnesite tužbu za prevaru, a mogli biste pisati i modnoj kući chloe i opisati šta se dogodilo, možda će i oni imati zlata vredan savet. Hvala puno na podrsci! Dobila sam je jos od nekoliko clanica, a i od pravosudnih organa. Videcemo sta ce dalje biti. Na ovome se nece zavrsiti, to je sigurno.
2020 12 10
Vi ste dovedeni u zabludu, ako piše Chloe to je to. A i cena nije mala za repliku. Stvarno treba podneti krivičnu prijavu protiv takvog prodavca. Običnog šanera. Otvori posebnu temu.
2020 12 10
Ako prodajete repliku,fals,kopije MORATE to naglasiti u tekstu oglasa.Sve ostalo je PREVARA Kupac ne treba da predpostavlja,zapitkuje,trazi kodove i slicno Vi kao prodavac MORATE naglasiti ako nesto nije original! Sve ostalo je ravno kriminalu i treba vas prijaviti za prevaru.I sto je najgore niste jedini,ovde gomila devojaka prodaje replike po paprenim cenama,ravno polovnom originalu.Nigde ne naglase,jer pobogu moras da predpostavis da za taj novac ne mozes da kupis nov original! Uzas.Grozim se prevaranata koji svesno uzimaju tudj novac na prevaru. Ti su mi ravni onima sto otimaju zenama torbice na ulici!
2020 12 10
Zdravo dame,u koju grupu svrstavamo sledeće profile? Upitah damu za artikal koji je objavljen po ceni od 3000 din da li ima dokaz o originalnosti,bez obzira na naglašeno original na samom oglasu. Odgovor za mene neubedljiv . Izlistam profil,isti taj artikal ranije oglasen na cenu od 4500. Posle kratkog vremena ulogujem se opet,zena promenila cenu sa 3 na 8000 din. Hahhahaha Na to dobijem odgovor,ionako sam razmišljala da povecam evo dacu ti za 4000 din Pa smejurija zaista. Boze budi precizan. Btw. Vidim da su je ovde vec pominjali 😉
2020 12 11
@MARIJANA832 i @Ninuskica Hvala na podrsci. U pitanju je krivicno delo po nekoliko osnova. Provereno i potvrdjeno! Prijava na sve moguce relevantne adrese u Srbiji, Litvaniji i Evropskoj Uniji je u procesu, pa nek fina gospodja "mirno spava" kako sama kaze. Ja sam joj dala sansu da ovo resi na drugi nacin... Takodje nemojte da vas neko zavarava da pored originalnog imena firme mora da stoji i rec "original", jer se to podrazumeva prema svim vazecim zakonima kod nas i u svetu. Zanimljivo je i videti hrvatsku verziju ovog foruma na istu temu: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c066571d2d543566d25df71348b271c1.jpg) Inace, ovo je oglas na koji sam ja nasela. Pazite da se to i vama ne desi. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1d989835172846fd700395ebf76b2e92.jpg)
2020 12 12
Moj savet je da otvoriš posebnu temu jer će ovde malo ko videti.
2020 12 12
ne znam da li je prijavljivana vec, ali mimiroom slika stvari iz Sinsay butika prodaje ih po trostrukoj ceni i pise da su iz inostranstva. Nije jedna stvar u pitanju nego bas dosta artikala.
2020 12 19
> RuskaBG68: > Kupac je kupio ono što je naznačeno u oglasu, bila sam korektna i tokom dve nedelje naše konverzacije odgovorala sam na sva pitanja. Članica je isticala pitanja dodatnog sniženja koje je dobila i proizvod je lično preuzela. U oglasu nije bilo naznačeno da je torba original, sam kupac je bio ubeđen da je original i nije pitao mene kao prodavca da li je torba original već je sama izvršila procenu i kupila. Torba je predata lično u ispravnom stanju kao nov predmet. Takođe je kupac prilikom ličnog preuzimanja isprobala torbu i niko je nije vremenski ograničavao da proba i pregleda torbu, imala je potpunu slobodu da pregleda torbu i pita sve što je interesuje. Smatram da je njena greška što se nije informisala i nije iskoristila period od 15 dana naše konverzacije da me pita sva pitanja što je interesuje u vezi torbe, samo je bila bitna cena i na kraju proizvod je preuzela lično i bila je zadovoljna. Smatram da nisam kriva ni po bilo kom osnovu i savetovala sam kupca da preproda torbu po ceni kojoj želi ako želi svoj novac pošto ja ne prihvatam zamene ili vraćanje novca. Kako je ovo bezobrazno i odvatno.Nije pitala da li je original,zašto onda vi niste samo napisali torba od kože,već ste se pozvali na brend znajući da će se neko upecati?Svesno ste izostavili replika ili fake,još nju ponižavate jer je morala znati da se za te pare ne može dobiti original,ali vi za te pare,trostruka vrednost replike,ste fina i profesionalna?Kakvog šljama ima ovde,to je strašno.Ipak,postoji zakon i u ovoj državi i to baš za internet prevare,ja sam jednu presudu dobila za duplo manji iznos,"dama" je provela 6 meseci u zatvoru,srećom,prevara je sa Kupinda i dobila sam od njih odštetu od 10000din i oni su pokrenuli tužbu.Inspektori su veoma savesno istražili slučaj,bitno je sačuvati dokaze,poruke...gde se vidi namerno izostavljanje činjenice da je uvaljena replika po ne maloj ceni,mogla je kupiti neki jeftiniji original za te pare.
2020 12 19
40.000 za fake je papreno.
2020 12 19
Caos svim clanicama.Zanima me u koju grupu svrstati clanice kojima uredno i lepo posaljem poruku da bih kupila ili se malo bolje raspitala o proizvodu a one me ignorisu?Mislim onda ne shvatam poentu zasto uopste prodajes bilo sta na sajtu ako nisi zainteresovan da najnormalnije odgovoris nekome na postavljeno pitanje..Od skoro sam ovde ali bas sam primetila ignorisanje poruka i to mi je zaista cudno jer sam na drugim sajtovima na kojima takodje prodajem odecu/obucu uglavnom uvek dobijala povratne odgovore?😊
2020 12 19
> TamaraTami1995: > Caos svim clanicama.Zanima me u koju grupu svrstati clanice kojima uredno i lepo posaljem poruku da bih kupila ili se malo bolje raspitala o proizvodu a one me ignorisu?Mislim onda ne shvatam poentu zasto uopste prodajes bilo sta na sajtu ako nisi zainteresovan da najnormalnije odgovoris nekome na postavljeno pitanje..Od skoro sam ovde ali bas sam primetila ignorisanje poruka i to mi je zaista cudno jer sam na drugim sajtovima na kojima takodje prodajem odecu/obucu uglavnom uvek dobijala povratne odgovore?😊 Zdravo... i meni se to isto dešavalo,pomislila sam takođe na ignorisanje. Međutim kasnije sam uvidela da sajt cesto baguje i uopšte ne dobijem notif da mi je poslata poruka 🤦‍♀️ Verujem da nije namera da se artikal objavi eto tek tako. Nadam se da sam malo pomogla 🤗
2020 12 23
DusankaJevtic profil narucuje robu i ne preuyima.Na sta to lici da ja plavam duplu postarinu za svoje stvari.
2020 12 27
Ruska, stvarno je logika bezveze. Pa, zasto moraju svi da znaju koliko sta kosta u radnji i zasto svi moraju da se razumeju u marke? Prosto mora da pise, ako nesto nije orig, mora da se naglasi. Evo ja se ne razumem u ugg cizme, hologram, etiketa bla bla, a trazim original povoljne, jer znam da su tople i kad negde pise Ugg, ocekujem da je orig, a ako pise replika ili like ugg, znam da je fake. To bi bilo posteno. Na Limundu je, recimo, zabranjeno napisati naziv marke u oglasu ukoliko nije orig. Stvarno je to puno para za kopiju na sajtu polovnih stvari , ma koliko da je dobra
2021 01 01
MORA DA SE NAGLASI DA LI JE ORIGINAL ! Ja sam kupila Nike helanke od jedne clanice jer je sve prodavala original i cena je bila ok za polovnu stvar originala. Medjutim kad mi je stvar dosla shvatila sam da nije original i da sam platila nesto sto nikad ne bih uzela za te pare. Nisam je kontaktirala, samo sam odlucila da vise sa njom ne saradjujem. Ali da platim enormnu cenu za kopiju hahahahahaha pa naravno da bih trazila svoj novac natrag. Molim vas kakve rokove moze da mi ostavi prodavac da se ja izjasnim.... Devojka je bila u OCIGLEDNOJ ZABLUDI, sto je prodavac iskoristio i prevario istu. PRAVDA za prevarenu clanicu !
2021 01 18
> FilipJurgec: > ne znam da li je prijavljivana vec, ali mimiroom slika stvari iz Sinsay butika prodaje ih po trostrukoj ceni i pise da su iz inostranstva. Nije jedna stvar u pitanju nego bas dosta artikala. Saradjivala sam sa pomenutom clanicom, poslala mi je odelce za pse, za koje mi je rekla pogrešne dimenzije (slučajno ili namerno), naravno nije nam odgovaralo. Članica je pristala da joj vratim predmet, ali da ja snosim troškove postarine ‘jer nije ona kriva, samo je prepisala te mere sa etikete’. Ni na jednoj etiketi ne postoje, ama bas nikakve mere, sto sam i slikala.
2021 01 21
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 49