Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Beskorisni tagovi / opisi

Lepa, vrhunska, prelepa, brutalna, elegantna, savrsena, najjaca, najmodernija, za moderne dame, za devojke sa stilom, ZA IZLAZAK ( zauzima 1. mesto na listi omrazenosti), i ostale varijacije. Da stvar bude gora, uglavnom je predmet sve osim LEP ili ELEGANTAN, i necete ga sigurno prodati besmislenim opisom, osim ako osoba nema 2 grama mozga. Bitno je da ne napisete ni velicinu, ni broj obuce, ni bilo kakvu relevantnu informaciju. Dalje, tagovi- "lepe cizme". Kad trazim npr cizme, kucam boju cizama i broj, ravno ili stikla, kratke, ili gleznjace, ili do kolena. Prostije ne moze. Sigurno necu kucati LEPE CIZME! [:plakati] Molim vas da poradite na tagovima jer su zaista u dosta slucajeva UZASNI! Takodje vas molim da prestanete da pisete da je nesto lepo, kad nemamo svi isti ukus. Hvala na paznji. [slika:71bd96d5-ac4e-4014-aff7-3783c566eafe]
2015 09 28
kada pise da je nesto unikatno ili neobicno, tacno znam da je nenosivo [:osmeh] [:smejuljitise]
2015 09 28
O bravo, to sam zaboravila! [:smejuljitise]
2015 09 28
Brutalne cizme [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 09 28
Nije to nista, sta je sa onima sto taguju sve zive brendove u opisu predmeta? Pa kad trazim npr. Loreal Paris ruz, izbaci mi majicu, lupam Zara [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2015 09 28
Moje misljenje je da gresis, meni je najgore kad vidim hladnokrvan opis, kupindo stil, upravo zato mi se I svidjaju krpice, vise mode, vise licnog pecata, vise osecajnosti za robu koju prodajete koliko god glupo nekom zvucalo. [:osmeh] Takodje ovo je tvoje individualno misljenje (naravno sigurna sam da ima I istomisljenika) ali opet je bezveze moliti da prestanemo nesto da pisemo tj. ono sto mi smatramo odgovarajucim. Ubrajam I sebe jer sam se naravno pronasla [:osmeh]
2015 09 28
Ne znam sta je gore, ali te "tagujem sve" clanice adminka resava, pa se vise ne nerviram [:tuzan]
2015 09 28
I jos samo da napomenem da dok sam se razvijala kao prodavac sve vise sam tako opisivala, naravno ne idem u krajnost, to mi je jasno da bas nije prijatno procitati kako se neko dernja kroz opis da su cipele savrsene, hocu reci da je veci efekat pozitivni imalo na prodaju. [:osmeh]
2015 09 28
Hahahahaha e ovo je od srca tag [:smejatise]
2015 09 28
Suki sad sam bacla oko na tvoj profil, ti imas sasvim normalne opise i tagove, mislim da nije trebalo da se osetis prozvanom [:osmeh] Prelepa majica. Brutane cizme. Elegantna vrh haljina. Sve bez opisa, broja, eventualnih ostecenja, i sl. Nije tesko normalno opisati predmet, jer "prelepa" ne opisuje nista osim licnog ukusa [:osmeh]
2015 09 28
Da da to mi je jasno kada je nedovrsen opis, bez pravih informacija, ali ukratko samo sam htela da kazem da pridevi nisu na odmet [:kezitise]
2015 09 28
"lepe ruzne neostecene", jao dusa! [:smejuljitise] Pa gde nadjete ovo [:smejuljitise]
2015 09 28
Nikako, uvek volim da vidim OPIS I PO [:osmeh] Cak, i u tvom slucaju, i jos par clanica, bravo za predloge za kombinovanje, i to uvek volim da vidim.
2015 09 28
Tagovi su nepresusna tema. Znam da je adminka otvorila temu gde prijavljujemo te clanice ali znam njih par koje su toliko sada vec mogu reci, BEZOBRAZNE, prijavljene pre mesec dana i i dalje nista. I dalje su im na svim predmetima pogresni tagovi. Nemoguce je bilo sta naci. Cim se ukucaju jaki brendovi "guess, moschino...", izadje svasta, a za "zaru, stradivarius itd", da i ne govorim.
2015 09 28
Dzo je bolesnik za cipele kao i ja, tako da razumem potrebu detaljnog objasnjavanja istih [:smejatise]
2015 09 28
1 2