Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Pumpanje usana vakuumom?

Nisam probala (niti ću, sasvim sam zadovoljna i ovako), međutim i da imam tanke usne, ne bih probala. Nisam lekar, ali verujem da bi svaki lekar rekao da nije zdravo jer se javljaju podlivi, ispucali kapilari, otekline. Koliko je zdravo sam sebi praviti otok? Verujem da vremenom može da se pojavi ko zna šta ako se koristi duže (tromb, možda)... ipak je u pitanju namerno izazvana iritacija krvnih sudova... Videh nešto slično na sajtu, pa pre nego se neko zaleti, razmislite još jednom. Mimi Oro je RUŽNA jer su joj usne apsolutno nesrazmerne sa ostatkom lica. Retko za koga kažem da je ružan... žao mi je, ali... majmun ili ona .... nema neke razlike... Priroda je priroda :) I ako imate tanje usne, u pitanju je valjda neki sklad.... a ko želi da ih pumpa, predlažem da odvoji par stotina evra i da ode kod proverenog plastičnog hirurga koji će vam reći koja veličina pristaje vašem licu... (mada ja ne vidim čemu tolika pomama za punim ustima...) U svakom slučaju, ako vam je devojke ovako nešto lepo, samo napred sa vakumiranjem [:osmeh] [slika:dee35178-fa4e-41ed-8127-33483efd0db9] [slika:164baf34-a019-40c8-ae66-0fa824181bf8] [slika:27066b30-ed78-4238-9051-469110ddb31f]
2015 10 08
Ja mislim da su to samo losi primeri .Ocigledno je da devojke i momak za slike nisu odabrali pravu pumpicu.Pumpica treba da prekrije samo usne,a ne i deo oko njih.U svakom slucaju ne treba preterivati.Ali treba probati.Sto ne.Plasticna hirurgija je nesto sto ne moze da nestane sa lica za sat dva.Tu ako upropastite upropastili se.Sto se toga tice primera je milion. Ja sam narucila pumpice cisto iz radoznalosti zelim da ih probam i mislim da ne mogu sebi nesto posebno da naskodim :) Samo bez preterivanja :)
2015 10 08
Joj sinoc gledam u Exclusivu onu Grujicku kako to radi pred kamerama i pitam se sta li je ovo.. Ne mogu da verujem, koliki idiot moras da budes da tako nesto radis.. Odvratno izgleda, odvratne su mi i one, K.Grujic i Mimi Oro, samo zbog majmunskih usana..
2015 10 08
Fujjj [:sokiran]
2015 10 08
Odvratno. Videla sam ovaj proizvod ili nesto na foru tog proizvoda na nekoj stranici na fb da se kupi...i mnogo komentara, pitanja o ceni, nacinu porucivanja i sl. [:uplasen] Ne vidim razlog, punije usne se mogu postici i sminkom, a za preterano pune usne nema potrebe i zaista je odvratno.
2015 10 08
Bez uvrede, molim vas.. :))
2015 10 08
Poslacu vam slike kad mi stigne [:smejatise] [:smejuljitise] [:stidljiv]
2015 10 08
Tiana023 opet kažem, ne znam koliko je zdravo praviti sebi otoke, jer to ustvari jeste otok... Svaka veštačka iritacija bilo kog dela tela koja se ponavlja nije dobra... ni solarijum nije dobar. :) Koliko uopšte traje efekat ovoga? Par sati?
2015 10 08
...popucaju svi kapilari oko usana i od samih usana, tad iz njih izadje krv(ne sad da siklja krv :) ,jer su sitni kapilari u pitanju) i tako nastane hematom...i zapravo zbog tih podliva i tog otoka, usta izgledaju punija....sa srecom...
2015 10 08
Rotwajler, pretekla si me sa bukvalno istim odgovorom. Ciljna grupa ovog proizvoda su nesigurne tinejdzerke koje nemaju para za operacije, kao ni zdravog skepticizma niti zelje da saznaju kako naprava funkcionise. Nadam se da na kutiji ili u uputstvu stoji sta sve moze pumica izazvati. KK, sve zavisi od osobe, kao 6h je maks, ali onda devojke to opet urade, pa nekima ne splasne otok ni posle par dana. [:besan]
2015 10 08
Hahahah, pa kuda ide ovaj svet?! Mnoge danasnje devojke kao da su rezultat masovne proizvodnje... (mislim na one koje je TaraJovanovic pomenula). Sve bi da lice na Kardashian-ke, da imaju istu figuru, da se sminkaju kao one, slikaju u istim pozama... po svaku cenu... Meni one nisu ni lepe, previse su vestacke. Nikad ne bih hodala u njihovim cipelama, ako me razumete ;)
2015 10 08
sta reci a ne zaplakati-od smeha.nije mi jasno zasto se to I dalje radi,zasto je to aktuelno.mladi ljudi ne shvataju da je to uzas za kozu,za kapilare,za usne uopste.naprave haos od usana da bi popravili nedostake na par sati...roki izadi pare iz dzepa pa plati operaciju usana.. pa kao sto se vidi podje po zlu kod nekih [:znojav] [:znojav]
2015 10 09
Skoro sam na ana.rs citala o tome, jedna devojka je cak stavljala usta u usisivac kako bi postigla taj efekat [:sokiran] [:smejuljitise]
2015 10 09
Žalosno šta ljudi rade, haos [:sokiran]
2015 10 10
bolesnici...ne mogu da verujem na koji nacin sebe povredjuju... [:besan] [:besan] [:besan]
2015 10 10
1 2