Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prestanite da tražite KUPCE u podforumu Tražim :)

Brate mili, neki ljudi su stvarno rete, 4 teme aman.. ali posto ovde niko ne azurira, i jasno mi je sto je uzelo maha..
2015 10 19
A u svemu tome Loki, dotična persona koja je postavila te teme nema nijedan predmet postavljen. Uopšte mi nije jasno [:vrtoglav] [slika:0eb6bbf6-a217-4c1d-a45a-bbc7c63e6770] Violetrose uopste nisam skontala [:sokiran] Muljaža??
2015 10 19
Ček, ček pa to nisam ni videla.....
2015 10 19
bice rasprodaja ako bude interesovanja [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Cekajte malo [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 19
Da joj napišemo u temi: I? Kako ide? Xaxaxaxaxaxa
2015 10 19
ahahhaha Loki, carice :)
2015 10 19
Ne, ne, moraću i ja da nađem negde neke kupce.....ne ide ovo više ovako! [:smejuljitise] Dakle, javljajte se, hitno mi je i to do sutra, a rasprodaju organizujem samo ako bude navale! [:plakati] [:smejatise]
2015 10 19
hajde da je pitamo da i nama otvori teme ovako, nije ona kriva što mi nismo snalažljive kao ona [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 19
Da videla sam da je na delu ja tebi, ti meni i još malo nekoj trećoj osobi, ali zaista smara devojka. Nego ona nije jedina, ima ih milion sa tom forom "tražim kupce". A ne znam stvarno čemu služi admin na sajtu
2015 10 19
ostavila sam joj komentar, daj zene, skrenimo joj paznju, nije sva svoja.. i jos muti..
2015 10 19
Evo DesireMe pridružila sam se tvojoj inicijativi, fino i kulturno....ali realno i večeras će se ganjati kupci HITNOOOOO, cenim ok 22h [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 10 19
dzaba komentari, otvorite temu i tu kacite linkove, ali i linkove samih clanica, ne samo linkove teme
2015 10 19
Ima još tih carica ali su obrisane teme tako da moramo da sačekamo da se povampire [:smejuljitise]
2015 10 19
mislim da bi bilo superpametno da teme iz podforuma rasprodaje ne iskacu u skorasnjim, kao sto je stara adminka podesila za teme iz podforuma aukcije. [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] ko prekrsi i postavi temu u druge normalne podforume, onda lepo block 7dana.
2015 10 19
Kao sto znaju da pisu (i to je diskutabilno) tako znaju da procitaju i pravila ovog sajta na kome mogu da se upoznaju o istim, po meni nema opravdanja ovako se bahato ponasati, iskreno reklamu postavim 1x ili 2x nedeljno i onda mi upadne u oci, zato taj deo foruma mnogi i ne prate zbog takvih clanica i ne shvataju ozbiljnost nicije reklame.
2015 10 19
1 2