Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Slučajnost ili ne....da li nam je adminka otkrila ko je?!

Videla sam pa mi blam da pišem [:tuzan] Mnogo je lepša i prirodnija prva, neretuširana fotka....
2015 10 24
Sve ste stigle da pretresete [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] ja sam kupila skoro divan anturijum ali ima violet cvetove
2015 10 24
Jesu, prelepi su, mada ovi beli i nisu nesto kakvih sve ima, steta sta traju samo jedan dan, nakon toga se zatvore... I meni isto, a i glupa mi je ponuda iskreno, danas sa ovim telefonima i slinim filterima i aplikacijama mozes sam napraviti sta hoces...
2015 10 24
kako traju samo jedan dan? Toliko cekas da bi samo jedan dan bio tu? Meni su kaktusi uspevali da umru cak [:smejuljitise]
2015 10 24
Ja sam kupila orhideje sa stabljikom, platila ih 2500 ali nisam uspela da ih odrzim, osusile se, ne znam sta se zbilo...
2015 10 24
Pa da, samo jedan dan, zato je nama uvek dozivljaj kada oni cvetaju, za prvi cvet smo cekali par godina, sada cveta skoro svake godine. [:osmeh]
2015 10 24
Dzo, ovde se vreme ne gubi [:smejuljitise] [:smejuljitise] radi se, radi se, vidiš valjda [:smejuljitise] mora sve da se pretrese, da se vidi... Pa naravno Meseceva, to je sada tako jednostavno i lako, recimo "creatove stidio" na Microsoft lumia, to mi prvo izašlo..... Photoshop CC2015-na kompu - ČUDOOOOOOOOO [:jezik]
2015 10 24
Eeeeeeeeeee, nisam znala da traju samo jedan dan...kao leptir [:tuzan] ___________________________________________________________________________ Orhideje su kod nas u jednoj cvećari 1700...opstale su mi tri.....moraju non-stop da se orošavaju....i džaba kada mi stoje sada kada se greje na stepeništu izmedju spratova....samo ja mogu da im se divim [:plakati] Mnogo su bre zahtevne i nežne...jedna ištrkljala ko pritka... [:tuzan] Ali baš lepo cvetaju...pegave su [:jezik]
2015 10 24
Ja imam aviary i fotor aplikacije, odlicne i sasvim dovoljne, sve imaju, a i ne bih bas da radim da ne licim na sebe, nisam toliko ruzna [:smejuljitise] , samo sam malo [:smejuljitise] [:smejuljitise] Cula sam da je acdsee program top, ali traze neke silne licence i sifre, bas je profi.
2015 10 24
Eto, nisam znala da treba da se orosavaju...ima i kod nas jeftinijih, one su onako skromnijeg izgleda...mada dzaba, sta ti kazes, zahtevne, treba se tome posvetiti.
2015 10 24
ja imam poznanika koji ima neku Orhideju od 13 000€, a fazon, cvet nema, umro je, neke liske sacuvaj Boze, i ne stoji koren u zemlji, vec se orosava onako kako stoji u staklenom nekom djavolu. Zali para bacenih Jurim sad neku finu saksiju za Antoniju, posto je jos u rasadnoj kako je kupljena, Spati je dobio saksiju od 90cm visine, onako fazonska, imali smo incident letos, pa se jos uvek oporavlja, nije za fotkanje za public deljenje [:stidljiv] Vidim pre par dana da je krenuo da pusta lepe nove listove, moram bas da ukacim vreme da rascerupam sta je visak i trash
2015 10 24
Elem,za Orhideje znam da u stvarnosti zive NAOPACKE, samo ja ne znam kako bih to izvela sa saksijom, ali imam debelu nameru da kad zavrsim kucu, napravim staklenik gde bih napravila maltene zid koji bi oponasao njihov realni nacin zivota, znaci stene i onako da moze da se posadi na koso i da zivi
2015 10 24
Divna tema [:lepota]
2015 10 24
Naopacke [:sokiran] Sve te biljne kulture koje nisu karakteristicne za nase podneblje su teske za odrzavanje i traze dosta paznje, ljubavi, a bogami i novca. Dzo to je super ideja, skup hobi ali mogu da zamislim ako uspe kako ce izgledati. Jelice nadam se da mislite na orhideje, a ne na to da sam ja admin [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 24
ma, nemam ja nameru da se bakcem sa nekim varijantama koje nisu dostupne naokolo, vec imam aquascaping kao skup hobi, dva bi mi bila mnogo trenutno. Ideja je generalno lako izvodljiva. Nabavim stene koje bi naslaganjem napravile zid, ali neo nako ceo, nego vise kao planina neka koja ima ravninu iza, ne preterano visoko, a da se u supljine posade orhideje. Kao sto Ema rece, u kuci su teske za odrzavanje, ipak mi u kuci pravimo uslove nama prvenstveno, a ne cvecu. Elem, videh na jednoj fb stranici da ima neki lik kod nas koji gaji banane u dvoristu, pa ono je totalni hit, uspeo je cak da napravi rasade, njegove opstaju vec par godina, normalno posadjene u dvoristu. Pred zimu ih samo potkrati i umota u najlone da prezive zimu
2015 10 24
1 2 ... 7 8 9 10 11